Wpis z mikrobloga

@freez99:

OjOjoJJ OJ OJOJ JESTEM HARCERZYKIEM XD JESTEM TAKIM ZOLNIERZEM!!!!! MY CHODZIMY PO LESIE ZBIERAMY MALINY ZEBY PRZEZYC WEEKEND XD XD XDDD MAMY SWOJE NOZYKI DO ZBIERANIA GRZYBÓW BROŃ BOZE UZYC ICH PRZECIWKO HARCERZOWI BRÓN BORZE!!!!! OD RAZU WYLATUJESZ Z HUFCA!!!!
MY HARCERZE PRZEZYLISMY O WIELE WIECEJ OD NORMALNEGO CZLOWIEKA WIEMY CO TO STRACH, WIEMY CO TO BÓL, NOC NA MNIE STRASZNA, POTRAFIMY SPAĆ CAŁY WEEKEND W NAMIOCIE W PARKU I
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty mozliwe ze razem chodzilismy po polanach, trzymajac sie za reke. Na niebie gwiazdy swiecily, zimne nocne powietrze muskalo nasze twarze, a pozniej w nocy obok siebie lezelismy w stodole w świeżym sianie opatuleni cieplymi spiworami, nasze prawie nagie ciala szukaly dotyku i .... nie ruchalismy sie!
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty wiem, za mloda jestes. Mysmy wpadli na pomysł zeby po pijaku w morzu polnocnym sie kapac w nocy. A tam zimnooooo. Pozniej tydzien bylem chory, ale warto bylo :) bardzo ciekawa i rozrywkowz przypadlosc ale meczaca na dluzszy czas. Ja sie ukierunkowalem i staram wykorzystac w pracy te swoje glupie pomysly. Polecam, jeszcze mi za to placa :))))
  • Odpowiedz