Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@tellet @Tranq
Chciałem dać temu Obokanowi szansę, ale ni chuya, to zajebiscie niecelna broń, fakt, amunicja do niego leży wszędzie, ale jest koszmarnie słaba, i na kolesi z egzo nie robi ona żadnego wrażenia. Teraz przechodzę Czerwony Las z Wintarem z lepszą amunicją i jest moc
  • Odpowiedz
@Alikator: ja bym grał w takiej kolejności w jakiej wychodziły, czyli Cień Czarnobyla, potem Czyste Niebie (najbardziej zabugowane niestety) i Zew Prypeci (świetny gameplay). Obowiązkowo po rosyjsku z polskimi napisami i lektorem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Alikator Polecam zacząć od Cienia Czarnobyla bez modów lub ewentualnie że Starter packiem. SoC jest bardzo grywalny i klimatyczny bez modów i chociaż te też są świetne to warto najpierw poznać tę pierwotną esencję stalkera.

Gdy już przejdziesz tak ze 5 razy SoC możesz spróbować Czystego Nieba lub Zewu Prypeci, musisz się tylko przygotować na to, że te części oferują zupełnie inne doświadczenie. Nie wiem jak to określić, lżejsze, bardziej casualowe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Saper9 Ej, ale uszanuj nowego gracza. Chcesz żeby się zniechęcił będąc zjedzonym, strawionym, zwróconym i tak jeszcze kilka razy przez Misery? Ten mod to masakra, zwłaszcza dla nowego. :p
  • Odpowiedz
@Alikator na polu?chyba że masz na myśli piwnice sidora,ona niby jest na polu ale bliżej temu polu do lasu niż do pola,to normalnie jest w 1 części Soc(shadow of chernobyl)zaczyna się grę w tym miejscu
@Vincenzo racja,czyste niebo jest zabugowane,szczególnie w miejscu gdy trzeba iść do pustelnika czy tam leśnika,już nie pamietam jak on się tam nazywał,co do zewu Prypeci zawsze miałem niedosyt z tą częścią,za szybko się kończy,gdy już
  • Odpowiedz
@atrax15: te pojazdy w Lost Alpha to jakaś porażka. Jeździć tym się nie da. Fizyka kuleje strasznie. No i te ogromne, puste lokacje. Niemniej jednak grało mi się w LA fajnie.
  • Odpowiedz
@Vincenzo no racja z tymi pojazdami to porażka jak one jeżdżą szczególnie na zakrętach ale oszczędzają sporo czasu jak miałbyś iść z buta,po prostu szybciej jesteś na miejscu,ładowanie gry przy przejściu z jednej lokacji do drugiej to jakieś 15min,przynajmniej u mnie
  • Odpowiedz