Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem. Mało się udzielam, ale jestem w czarnej dupie trochę. Przebywam na urlopie w Międzyzdrojach, od czwartku samochód mam zapakowany na parkingu dozorowanym, dzisiaj chciałem jechać do Świnoujście, przychodzę na parking a tu ktoś ukradł mi wkład lusterka od strony kierowcy, samo szkiełko.. Brak mi słów. Właścicielka dała mi tylko numer do jakiegoś mechanika, który może ma takie lusterko i pomoże. Zgłosić to na policję? Ktoś może ma takie lusterko i sprzeda? Samochód to BMW 5 E39. #motoryzacja #samochody #pomocy #miedzyzdroje #morze
legionglosow - Mirki, mam problem. Mało się udzielam, ale jestem w czarnej dupie troc...

źródło: comment_SABNsd8SXmJr5Nq0o81dwUsZgjqs1Bid.jpg

Pobierz
  • 13
  • 1
@Jestem_Tutaj lusterka używamy, kierunkowskazy niepotrzebne :)

@KlonKlona napisane, że dozorowany. Ale na kartkach spisują numery rejestracyjne, właścicielka twierdzi, że ktoś tu chodzi w nocy i pilnuje, jest brama na wjeździe, która otwierają i zamykają na bieżąco, więc nie wiem jak określić ten parking, ale na tabliczkach jest napisane dozorowany, właścicielka też tak twierdzi
  • 0
@Adriian321 no właśnie na dozorowanym właściciel parkingu nie odpowiada nawet za kradzież samochodu, na strzeżonym jak najbardziej. Tylko często parkingi dozorowane są tylko z nazwy, a tak naprawdę są strzeżone, właściciele parkingów robią tak żeby nie odpowiadać za zostawione samochody.. Nie mogę nawet wyjechać na ulicę, nie wiem czy uda mi się znaleźć lusterko i naprawić to przed wyjazdem we wtorek..
@legionglosow: myślałem, że dozorowany to jakoś zabezpieczony.. ale poczytałem przed chwilą, że to tylko nazewnictwo i uja warte, tylko bulenie za miejsce, a wszystko inne właściciel parkingu ma #!$%@?..
wkład powinieneś kupić w motoryzacyjnym lub na szrocie bez większego problemu.. nie jesteś na totalnym zadupiu, masz neta więc znajdziesz coś.. co prawda nie będzie to dzisiaj, bo wszystko raczej zamknięte, jutro też może być z tym problem aczkolwiek już większe prawodpodobieństwo,
  • 0
@AllOver już zdążyłem sprawdzić wsystkie ogłoszenia w okolicy, to akurat nie będzie pasowało, ale dzięki. Pozostaje mi kupić całe używane albo wkład dopasowany i mieć nadzieję że dojdzie do wtorku.
  • 0
@PeterFile no zapłać za miejsce a my mamy #!$%@?, dokładnie. Szkoda czasu na policję, kłótnie itp taki wkład, fotochrom itp trochę kosztuje nawet używane także wątpię że ktoś to wziął tak o, tym bardziej że zostało wyciągnięte bez żadnych innych uszkodzeń.