@AbuchatSport:

Sportowy Raport Dnia - 13.08
1. Kamila Lićwinko zdobyła brązowy medal w skoku wzwyż na mistrzostwach świata w Londynie to już 7 medal dla Polski

2. W najciekawszym sobotnim spotkaniu Premier League Watford zremisował z Liverpoolem 3-3. Liverpool. Gdy wydawało się, że The Reds wygrają, to w 94 minucie M.Brittos zdobył decydującą bramkę ratując remis.

3. Mistrz Anglii przegrał pierwszy mecz. Po pierwszej połowie Burnley prowadziło aż 0-3, a Chelsea grało w 10 po czerwonej kartce dla Gary’ego Cahilla. Następnie The Blues zdobili 2 bramki, a także drugą czerwoną kartkę dla Fabregasa i ostatecznie mecz zakończył się 2-3.

4. Lech Poznań nadal w kryzysie. Poznaniacy ponownie nie potrafili wygrać na własnym stadionie i jedynie zremisował Zagłębiem Lubin 1-1. Bramki zdobyli. Mario Situm oraz Alan Czerwiński.

5. Święta Wojna dla Wisły. Praktycznie całe spotkanie prowadziły ‘Pasy, ale pod koniec meczu do pracy wzięła się Biała Gwiazda i w samej końcówce dwa gole dla Wisły zdobył niezawodny w tym sezonie Carlitos.

6. Wielki dramat Usaina Bolta. Na ostatniej zmianie sztafety 4x100 metrów Jamajczyk doznał urazu i nie dobiegł do mety pomimo pozycji medalowej. To był ostatni wyścig Bolta w karierze.

#abuchatsport codzienna moc sportowych informacji. Zapraszamy do obserwowania i dyskusji! :D

#pilkanozna #lekkoatletyka #lechpoznan #wislakrakow #cracovia #zaglebielubin #liverpool #premierleague #chelsea