Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą i plusami pod postem redukuje do 82kg.Waga jednak nie wskazuje 98kg ale 104kg z hakiem.Prawie półtorej miesiąca w rodzinnym domu i waga poszła w góre o 6kg. Proces mojej przemiany i codzienny raport będzie pod tagiem #wyszedlemzgrubego serdecznie zapraszam. ;)
#silownia #fitness
c.....n - Zgodnie z obietnicą i plusami pod postem redukuje do 82kg.Waga jednak nie w...

źródło: comment_9VV2ukSpttgBQw1qAuoKuBsV3CqnBiZ5.jpg

Pobierz
  • 16
@Miedziany_Brodacz: Obecnie jestem w domu u rodziców i niebawem wracam do siebie więc kupienie karnetu na siłowni tutaj odpada.Ale póki co 100 pompek dziennie,deska żeby wzmocnić korpus oraz unoszenie nóg w leżeniu.Do tego areoby 2,5h rowerkiem po lesie lub gdy będzie padać godzinka na rowerku stacjonarnym.Gdy już będę u siebie i pójdę na siłownie wrzucę swój plan.Na czczo kiedyś trenowałem ale potrzebowałem wtedy mocnej kawy ewentualnie preworkouta ale nie polecam tego
@Miedziany_Brodacz: stary, kreta to kreta, białko to białko. Wątpię, żeby ktokolwiek wyczuł w działaniu poszczególne zawartości aminokwasów. Na różnych ludzi różnie działa np kreta, białko to w ogóle teamt rzeka bo jeden może nabijać 2g/kg z samego żarcia a drugi z prochem może 1g/kg nie wyciągnąć. Więc co komu opinia jak na niego działa... Także praktycznie jedyne co wyróżnia sklep to smak