Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy po rozstaniu i zakończeniu związku, w który włożyliście całe swoje serce i przelaliście wszystkie uczucia też macie wrażenie, że już nigdy się nie zakochacie? Że już nie pokochacie drugiej osoby tak silnie i szczerze? Że już się nie otworzycie i nie zaufacie bezgranicznie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #feels #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie tak ( ͡º ͜ʖ͡º) Mi już mija 9 msc od rozstania i dalej tak jest XD Najgorsze jest to, ze jak poznaje nowe osoby, to porównuje się do bylej. No ale to w sumie prawda, z nikim mi sie tak dobrze nie rozmawiało, z nikim nie rozmawiałem aż tyle, z nikim nie czułem się tak dobrze na spotkaniach (porównuje do czasów 'przedzwiązkowych' z była).
  • Odpowiedz
OP: @AnonimowyGoj Najgorsze jest to, że nie wiadomo ile ten okres będzie trwać. Tkwię w nim już kilka miesięcy i póki co się nie wyleczyłam :/
@shocco Upłynęło kilka miesięcy i coś nie działa ta metoda.
@BrotatyChleb Właściwie to mam prawie identyczną sytuację xD Tyle miesięcy i nic nie mija, a czasem się nawet nasila. Kiepskie jest to, że te porównania strasznie frustrują i każdy wypada gorzej w porównaniu do mojego
  • Odpowiedz