Wpis z mikrobloga

#tinder

Wiecie, że jestem już dwa i pół roku z kobietą, którą poznałem na Tinderze? I nie poznałem bardziej wyrozumiałej i kochanej dziewczyny. Oddałbym za nią życie i nie zamienił na żadną inną :)
  • 118
  • Odpowiedz
2017 rok a ludzie ciągle myślą że na tej planecie chodzą kobiety które ani razu w życiu nie wyprobowaly portalu randkowego


@Instynkt: A co w tym dziwnego? Nigdy nie miałam konta na portalu randkowym, bo i po co, skoro znajomych i chłopaków poznaję na żywo?
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa Przecież od dawna wiadomo, że na wykopie siedzą religijni prawacy, którzy sądzą, iż katolicka etyka to idealne zasady i nie można tego w zaden sposób krytykować.
  • Odpowiedz
@Maliszak: i po co sie chwalisz swoim szczesciem na portalu dla piwniczakow? Wszyscy Ci powiedza ze twoja kobieta to #!$%@? bo pewnie nie jest dziewica.
Gratsy. Ja zone poznalem na sympatii 7 lat temu. Obecnie drugie dziecko w drodze i zyje nam sie super :)
  • Odpowiedz
@pytaks: podpinam sie, w zyciu nawet na tego typu portal nie zajrzalam, bo i po co, ale nie mam nic do osob, ktore tak robia :)

@Maliszak: fajna sprawa, oby za rok (i pozniej) nadal bylo tak pieknie i kolorowo! :D

@heterodewiant44: serio zakladasz, ze na tinderze same prostytutki dajace na lewo i prawo? XD
  • Odpowiedz
@pytaks: już miałem takie koleżanki co mowily że nie korzystały a korzystały, spotykałem się też z takimi co mówiły że w zyciu spotkaly się tylko z 1 kolesiem z internetu a widziałem przez apkę na windowsa że siedziały tam online non stop
  • Odpowiedz
już miałem takie koleżanki co mowily że nie korzystały a korzystały, spotykałem się też z takimi co mówiły że w zyciu spotkaly się tylko z 1 kolesiem z internetu a widziałem przez apkę na windowsa że siedziały tam online non stop


@Instynkt: Aha, czyli próbujesz mi wmówić, że znasz mnie lepiej i lepiej wiesz, co robię i czym się kieruję, tylko dlatego, że masz dziwnych ludzi w otoczeniu.

  • Odpowiedz
@Maliszak super mirku, bardzo się ciesze :D az miło wchodzić na mirko i nie czytac placzow #!$%@? xD
Z moim narzeczonym tez poznalismy sie przez internet, nie na tinderze tylko na sympatii trochę ponad 2 lata temu no ale to podobne wszystko te apki :D
  • Odpowiedz
@Maliszak: Oho, odparłeś atak stulejki fhój agresywnej, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do miejsca poznania to te wszystkie profile to sposób jak każdy inny - wszędzie można poznać kogoś fajnego i kogoś #!$%@?, jak się trafiła dobra to trzymaj ją Mirku i raduj się! :)
  • Odpowiedz