Wpis z mikrobloga

Ponieważ pętla wokół Tatr Wysokich już mnie trochę znudziła, dziś zrobiłem wokół Niskich. W sumie 700km, z czego kilkanaście km po szutrach, 150km w deszczu, temperatura od 15-30st. Polecam tę trasę, trochę podobna do naszych Bieszczad. W PL ostra akcja na stacji, zatankowałem, zapłaciłem, wróciłem do moto, że byłem cały czas w kasku to tylko ubieram rękawice... w tym momencie podjeżdża jakis Janusz góral dostawczakiem na pełnej #!$%@?, staje 50cm równolegle do mojego moto, gość z obsługi który akurat obok gaz tankował komentuje jaki zjeb... ale to dopiero początek akcji, chcę wsiadać na moto, ale Janusz wymyślił, że zatankuje z mojego dystrybutora (pozostałe wolne) i przeciągnął węża przez moje moto bo mu sie spieszy, szarpanina, awantura, wyrywam mu tego węża, jeszcze Janusz fikal dalej ale ja już odpuściłem bo debil trzymał pistolet dystrybutora w ręce #skadsiebioratacyglupcy Jedna z tych sytuacji w których żałuję, że sam latam.
mapka w komentarzu #motocykle #podroze
debenek - Ponieważ pętla wokół Tatr Wysokich już mnie trochę znudziła, dziś zrobiłem ...

źródło: comment_0tmElGO9M6AGYwrAkUtXkk3PpcfpFWSF.jpg

Pobierz
  • 10
@kasin: to BARDZO ułatwia sprawę, bo wiele sytuacji się po prostu nie wydarza. Ja w sytuacjach awaryjnych muszę polegać na judo i sprowadzać ludzi do pozycji leżącej, w której nie są już kozakami.