Wpis z mikrobloga

@pawlo74: ja liczę że większa korekta będzie przy styku z górną linią trendu (wyznaczoną przez szczyty ze stycznia tego roku i maja) i wychodzi mi w okolicach 4100-4200$.
Z drugiej strony, jesteśmy już teraz w trakcie tak mocnego rajdu, że chwila przystopowania jest bardzo możliwa. Trzymanie ręki na pulsie wskazane
to przez te 5-6 tygodni do ilu dobije?


@Woody_J: nie mam pojęcia, oglądaj Tone Vays na Youtube to jest były bankier pracujący na Wall Street naprawdę dobry jest w AT i przewidywaniu ruchów. Jest dobry bo dodatkowo jest entuzjastą bitcoina jak my i dokładnie wie co dzieje się w społeczności, czuje nastroje.
Edit. Co ciekawe sam nie handluje bitcoinem.
@Woody_J: wykreślił max ale to jakiś nie real dla mnie i nawet nie będę o tym wspominał bo nie widzę tego. Bezstronny to on raczej nie jest ale twardy hodler, który sam nie handluje, więc nie wpływa na niego czynnik stresu. To akurat wiem po sobie. Trafność moich prognoz poprawiła się bardzo kiedy przestałem bawić się w handel.
@Woody_J: ma i to sporo, podobno całe pieniądze z funduszu emerytalnego :)
Kupił na górce w 2013. Twardy koleś. Ja pierwsze kupiłem za $444 a spadło do $160 już miałem dość bitcoina a co dopiero gdybym jechał od $1000.