Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem, ogólnie mam dług nie przekraczający 1000 zł, no ale jest mniejsza jak i za co. Dostałem na e-mail taką wiadomość:
EOS KSI Polska Sp. z o.o. zwraca się z prośbą o pilny kontakt do dnia 12.08.2017 pod numerem telefonu 223563402, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 21:00, w soboty w godzinach 08:00 – 16:00 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Z poważaniem,
Łukasz Dąbrowski
Specjalista ds. Windykacji

EOS KSI Polska Sp. z o.o.*
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a
02-366 Warszawa
KRS: 0000114457

Teraz zobaczcie: https://www.google.pl/search?q=EOS+KSI+Polska+Sp.+z+o.o.&gws_rd=cr&ei=DiqPWcmaO4yxaaeIj6gO jakie opinie mają:

Wspolczuje rodzicom tego szefa czy szmaciarza i prackwnikom zarejestrowalem numer i mam ok 140 polaczen od tych zjebów i z 60 smsow #!$%@? jak oni. #!$%@? grube #!$%@? zarobic nie umieja i siedza przed pctem i pisza jakies #!$%@? smsy czy dzwonia . zarobic nie potrafia idioci bo nawet ze zlobka ich wywalili

Bezczelni ludzie, agresywni

Olewać ich i iść do banku od razu dogadać się? Czy co? Po prostu finansowo nie wyrobiłem się i nie na to nie mogę poradzić. Zadłużać się nie będę w innym banku, chwilówce bo to nie ma sensu, większe problemy. Proszę o rade. #finanse #dlugi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro do Ciebie piszą oni to pewnie dług już zostal im sprzedany przez wierzyciela pierwotnego. Bardzo często takie firmy kupują przedawnione zadłużenia, także zorientuj się czy na 100% Twoje jest jeszcze wymagalne. Jeśli rzeczywiście jest to skontatuj się z nimi. Z tego co mowisz zadłużenie nie jest wysokie, więc jeśli masz możliwość splaty calosci to zaproponuj 40 % umorzenie przy takiej splacie.Jesli nie to niech Ci rozłożą na raty ale
@AnonimoweMirkoWyznania po pierwsze jaki dług, kiedy bank rozwiązał z tobą umowę, ile wpłaciłes, ile zalegasz, kiedy zapadł jakiś wyrok. Jakie pisma o ile przychodziły z banku.
Zwykle na forumprawne.org radzą spłacić od razu na konto banku, pomijając windykacje. Ale ja bym się dopytała ich w odpowiednim dziale, przygotuj wszystkie dane i daty pism i co w nich było. Porada bezpłatna, tylko nie poganoaj bo to forum za free, specjalista ma czas i
WybuchowaLoszka: Jeżeli to tzw. pożyczka chwilówka, to przedawniają się one po 3 latach. Oni w większości przypadków nie mają jak zgłosić sprawy do sądu, bo wypłacają te chwilówki bez podpisów i umowy. Poczytaj o przedawnieniu długów bo może się łapiesz.

Zaakceptował: sokytsinolop