Wpis z mikrobloga

@bartez_94: zalogowałem się na stronie, ale jak chce wejść w zakładkę bilety to pokazuje mi taki komunikat:
Sprzedaż tylko dla posiadaczy Kart Kibica!
Czyli jednak muszę wyrobić kartę żeby kupić bilet, czy tylko dotyczy to sprzedaży przez internet?

@Kacper638: mógłbyś powiedzieć w jakim przedziale cenowym/ w jakim sektorze są dostępne bilety?
@packu możliwe że to jako przedsprzedaż, normalnie przed meczem można podobno kupować w kasie bez karty, nie wiem jak z tym przez internet nie kupowałem, ktoś może Zaraz coś więcej powie
@packu: biletów zostało 2k. najwięcej na H21 i A23. 55 zł kosztuje bilet normalny a 45 ulgowy.zostało też jeszcze trochę biletów na C gdzie bilet kosztuje 40zł ale na pierwszy mecz lepiej iść na sektor A albo H.
@packu: Ważna karta kibica jest potrzebna tylko w przypadku gdy kupujesz przez internet, oraz gdy chcesz zakupić karnet. W przypadku zakupu biletu normalnego przy kasie wystarczy znać numer pesel.

Co do kolejek - będą niestety dzisiaj duże. Jeżeli chcesz kupić bilet leć lepiej teraz (bo przed meczem będziesz miał kolejkę na 2 godziny stania). Co do samego wejścia na stadion też nie unikniesz kolejek. W zeszłym roku na derbach (był komplet