Wpis z mikrobloga

#rozdajo Wśród plusujących za 24h wylosuję jedną osobę do wzięcia udziału w metamorfozie w ramach #fortheworldtrenuje (oraz dodatkowo jedną wybiorę z komentarzy jeśli liczba obserwujących tag przekroczy 400). Wygraną możesz przekazać siostrze, dziewczynie, żonie, mężowi lub też nawet listonoszowi (ale musi się sam odezwać tu lub na maila) możesz też w swojej przesunąć początek o kilka dni (sezon urlopowy). Poniżej ostatnia metamorfoza @kulu której nieco dopomagałem (w nieco ponad 100 dni), której serdecznie gratuluję https://www.wykop.pl/wpis/25986439/przyszedl-czas-na-pokazforme-jeszcze-idealna-nie-j/ dajcie jej plusików :)
f.....d - #rozdajo Wśród plusujących za 24h wylosuję jedną osobę do wzięcia udziału w...

źródło: comment_8rS3KgVJcp8mnuyIYBOeW51ohd30zBaB.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@fortheworld plusuję dla dziewczyny, która chce wyglądać lepiej, chodzi na basen siłownię, nawet z koleżanką opłacają trenera na tej siłowni i sama coś z dietą próbuje ale nie może osiągnąć żadnych efektów i widzę jak to ją wypala, zniechęca. Pomóż m8.
  • Odpowiedz
@fortheworld mi by się przydała dobra rada i kop w dupę bo wciąż zimowa ochronka, która w tym roku trochę za dużo przybyła, się mnie trzyma ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc trzeba kciuki za siebie ( ),
  • Odpowiedz
@fortheworld: mnie zawsze zastanawia, skad pewnosc, ze to pomoze, bo od lat sam zajmuje sie sportem, waga stabilna, zadnych' przemian' nigdy nie stosowałem, bo w sumie sport od wielu lat w zyciu. I mysle - co taka osoba moze, gdy zestawia doswiadczone cialo z tym zależałym. DAjesz gwarancje na efekty?
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: efekty są jeśli się czlowiek nie opieprza i nie oszukuje.

Mnie sie bardzo poprawila wydolnosc, moge sobie biegac 40minut na luzie bez zadyszki, tluszczu sporo spadlo, trochę odslonily sie miesnie brzucha (chociaz jeszcze sporo tluszczyku do zgubienia, co zreszta mozna zobaczyc pod tagiem) I to wszystko dzieki @fortheworld

  • Odpowiedz