Wpis z mikrobloga

Pomyślcie sobie, że zwykli ludzie zaczynali związki w wieku 15 lat a my #przegryw mamy 22 lata i żadnego związku. Te normiki mając 22 lata mają za sobą już 7 lat praktyki! Oni wiedzą już jak zagadać kogoś obcego, co powiedzieć itd. Teraz mi powiedzcie jak ja mam nadrobić 7 lat kiedy ludzie ode mnie wymagają już tego, że nie powiem czegoś głupiego jak zwykły 15 latek tylko zachowam się jak na swój wiek przystało, będę miał odpowiednią mowę ciała.... Przecież to jakiś koszmar.
#tfwnogf
  • 6
@alh3:

> Miałem 15 lat

> Gimbolaski leciał na: a) modne ciuchy b) gimbomelanże( Jeden pszeniczny lager z browaru Koczkodan na 10 osób) c) wielkopański styl życia(co u dzieciaczków wyglądało komicznie)

> Nie chciałem ciągnąć pieniędzy od starych, bo znam ich wartość.

> 16 lat, schyłek gimbazy, wyśmiewany i olewany.

>17 lat, technikum, #tfwnogf

> Nadal świruje do takiej jednej

> Fiasko, ale nadal mam #!$%@? w blichtr, ta jedna puściła
@alh3: dobra obserwacja, z tym że weź pod uwagę że ten wiek 15 lat może być ciut za niski ja bym powiedział 15-21, bo jeszcze początek studiów można uznać za ostatni dzwonek. Jeśli jednak do końca studiów, wiek 24 lata, nie udało ci się nawet pocałować dziewczyny, to raczej trzeba sobie spróbować uświadomić że to już się nie zmieni. Nie jest to łatwe, ale chyba nie ma innej drogi.