Wpis z mikrobloga

@tomeczek11 nie, zabawa trwa. Napisalem wyzej ze memo z zagadka bylo wyslane do 50 osob z czego okazalo sie ze jedna osoba trafila i nie bylem nia ja. Odpowiedzi sie nie kupuje. Sledz temat jutro. Podam odpowiedz jak nikt nie trafi. Darowizne mozesz wyslac bez wyzszego powodu.
@AmonGoeth: Może ten kelner, szedł z kuchni z nożem i herbatą dla kolesia numer 1, herbate postawił na chwile na stoliku żeby wejść za babą do kibla, zabił ją, wyszedł i wziął herbate ze stolika ale zrobiło się niezrecznie bo kobitka myślała że to dla niej i upiła do połowy i dlatego oboje sa zdumieni- ona że kelner zabrał jej herbate i kelner bo połapał się co odstawił.Dobra ide spać.
@AmonGoeth: wydaje mi sie ze to 3 ale moja teoria jest bardziej niz szalona ;) Kelner zdradza rozwiazanie, niosl herbate dla babki w zoltym sweterku ale gdy doszedl do stolika zobaczyl ze to nie ta sama klientka. Przy stoliku siedzi morderca (facet) przebrany za babke, bo ktora babka postawilaby swoja torebke na stole.

Albo jestem geniuszem albo musze sie leczyc ;)
@AmonGoeth: Numer dwa wydaje się jako jedyny zajmować swoim posiłkiem, prócz jedynki, którego nie widać. Podczas gdy reszta jest w jakiś sposób...zafrasowana? Coś zniknęło z talerza kobiety, zakładam że był to drugi sztuciec zwędzony przez dwójkę. Albo nóż należał do zamordowanej, która była towarzyszką dwójki. Zresztą, on sam wydaje się mieć dwa sztućce, bądź nóż i podpiera kurczaka ręką. Tymczasem na stole leży kolejny nóż, bardzo blisko niego. Wybierał narzędzie zbrodni?