Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Milion expa wbite w 2 tygodnie i urus ( ͡º ͜ʖ͡º) Topka i medale w komentarzach.
Statystyki raidów legend:
Articuno 1/3 (powróciłem do gry na koniec raidów z nim)
Moltres 5/8, najlepszy 89% IV
Zapdos 4/8, najlepszy 98% IV, idzie w maksowanie
Lugia 1/4 (słaba, poniżej 80%)
Pokedex prawie uzupełniony, z tego co można złapać w Europie brakuje mi tylko Meganium, Hitmontopa i cholernego Tyranitara (cuksów over 200, ale Larwa nigdy mi się nie wykluła, a gdy były ustawki na raidy z nim to albo byłem w pracy, albo mnie nie było)
Pobierz delirqa - #pokemongo
Milion expa wbite w 2 tygodnie i urus ( ͡º ͜ʖ͡º) Topka i medale...
źródło: comment_ArwP0u64j4rNvfXZyQDRMSR426VrV17I.jpg
  • 21
@KisielBB @pawel8511: @robin_caraway: Przez pierwsze 2 h. Akurat mi jedna larva się pojawiła podczas wysypu ale zabrakło mi 200 metrów by do niej dojść. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że przez minute nadal pokemony są na miejscu pomimo zniknięcia z radaru. Natomiast pod koniec eventu złapałem larvę o cp 630. Także po ewolucji w trytka miała gdzieś 2600 CP. Szkoda, że iv dość niskie bo tylko 67 ale i tak do
@delirqa wręcz niespotykane, żeby na tym poziomie nie mieć Tyrka ( ͡° ʖ̯ ͡°) w końcu się znajdzie ten jedyny, a najlepiej to z raidu, bo wczoraj koleszka złapał takiego 98% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zydomasoneria: Część cuksów wychodziłem, kilka larw złapałem, część wymieniłem z rare candy. Obecnie mam 218 larvitar candy
@kkkempa: Nie grałem w poki przez ponad 4 miesiące, dopiero teraz odrabiam zaległości. Najlepszą larwę jaką mam to 15S, 15D i tylko 2A. Czekam na lepsze okazy
@kkkempa: różnie. Ale tak licząc od czerwca to Chansy, był też przez chwilę Machop żeby dozbierać candy. Teraz ponownie Larvitar (bo też już z nim chodziłem). Liczę na jeszcze jakiegoś z raidu, albo dozbieram cuksów na ewolucję.
Dratiniego ustawię jak mi się trafi jakiś porządny okaz na ewolucję. Chyba że dadzą wkrótce Dragonite z raidów.