Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie. Zamierzam za miesiąc kupić laptopa do grania i multimediów. Tak - laptopa, tak - do gier. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiam się pomiędzy MSI GP62 Leopard , MSI GP62M LeoPro , HP Omen i Acer VX5-591

Acer zainteresował mnie ceną i wyglądem, MSI bo ludzie polecają, a HP bo przeczytałem że jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy wyborze pozytkowalem się tylko i wyłącznie sprzętem polecanym w #cdaction 06/2017 i informacjami tam zawartymi więc mile widziane wasze propozycje i uwagi dotyczące tego sprzętu.
Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca ceny trochę spadną i uda mi się coś przyoszczedzic. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wyszukiwałem tylko na alledrogo, może polecicie jakieś sklepy, strony gdzie znajdę w lepszej cenie laptopa?
Wymagań jakichś super to nie mam bo wiem, że to nie jest wysoka półka cenowa. Chce odpalić na nim GTA V, może Wiedźmina 3 i jakieś nowsze i starsze tytuły (ETS, Cities Skylines, Car Mechanic) do tego jakieś filmy (raczej z tym problemu nie powinno być) i Photoshopa przede wszystkim.

Cena do 4000 cebulionów max
#laptopy #komputery #gaming #msi #hp #acer zawołam @naprawalaptopow może coś doradzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz borysszyc - Mirki doradźcie. Zamierzam za miesiąc kupić laptopa do grania i multimedi...
źródło: comment_ywztxA9yFSGnwDXtfJxHVUI4pLdrm8ut.jpg
  • 7
@borysszyc: Acer jak chcesz by stacjonarnie lapek bardziej sie znajdował, a Omen jak bardziej mobilnie, do gierek MSI bym wykluczyl, nie ma IPS'a i na grafie 2gb vram, a konkurencja 4. po 2gie za 4k to bierz i5 7300HQ i gtx1050 4gb, a nie i7 6700HQ i 960m
@borysszyc Moim zdaniem to najlepszym laptopem w tym przedziale cenowym jest dell 7567 mimo beznadziejnego ekranu. Jego cena w PL niestety jest troche mniej konkurencyjna niż w UK czy USA :/
Mimo powyższego wciąż wart uwagi - ten słaby ekran wymienia się w 5 minut. I matryca kosztuje 250 zł
Sprowadzając z UK w 3700 byś się zamknął + matryca. Wyjdzie 3950. Dell ma też banalne przenoszenie gwarancji, więc stanowczo polecam.