Wpis z mikrobloga

@RushB: Kupowałem tam Veritaseum. Wadą giełdy jest to, że potrafi się przyciąć. Musisz uważać co wpisujesz bo sporo cwaniaków ma ustawione polecenia kupna lub sprzedaży z ceną pomyloną np. o jedno zero. Musisz mieć zainstalowany metamask oraz posiadać portfel MEW żeby wygodnie z tego korzystać. Poza tym zwykła giełda chociaż czuć, że to dziki zachód jeszcze. Kiedyś będziemy wspominać tę giełdę z łezką w oku.
@Hegherom: MEW mam Metamask nie mam. Ja z #ico mam BQX na dzień dzisiejszy prawie 700% ceny ICO i Nimiq tutaj cena na ten moment jest niższa niż ICO ale wierze ze jeszcze polecę w kosmos
@Hegherom: etherdelta jest jak najbardziej godna zaufania bo to automaty. Tylko najważniejsze: TAM NIE REALIZUJE ZLECEN PONIZEJ CENY AUTOMATYCZNIE. To znaczy jak są ofery sprzedaży po 0.1 i bedziesz chciał kupic troche, dasz buy po cenie 0.3 to nie kupisz tych wystawionych po 0.1 tylko będzie twoje zlecenie wisiało aż ktoś ręcznie (albo botem) je kliknie.

Tam po prostu zawiera się konkretne zlecenia kupna/sprzedaży. Główna różnica między etherdelta a innymi giełdami.
@Ideologia_Gender: Ja bym tego bez zysku nie sprzedał. Prędzej czy później to musiało pójść w górę. Chociaż inne alty już kusiły. Ludzie wierzą w projekt i po każdym newsie idzie do góry. Czekam do kapitalizacji 20-30 mln $ i wtedy pomyślę o sprzedaży.