Wpis z mikrobloga

Besiktas Stambuł oficjalnie poinformował o zakontraktowaniu Garego Medela.
Spekuluje się, że Inter zarobił na odejściu Chilijczyka 3 mln euro + procent od ewentualnego kolejnego transferu zawodnika.
Medel spędził w Mediolanie trzy pełne sezony. Wystąpił w 109 oficjalnych meczach i zdobył jednego gola.
#seriea #inter #transfery #pilkanozna #interiscoming
Pobierz M.....a - Besiktas Stambuł oficjalnie poinformował o zakontraktowaniu Garego Medela.
...
źródło: comment_LHtKyvW7mzsTA6KcP2kTs6HvbeADttz3.jpg
  • 9
@Michellaga: Na dzisiejszy rynek to śmiesznie mała kwota, nawet jak za 30 letniego zawodnika.

Co prawda generalnie dawno go w akcji nie widziałem, ale mogę sobie wyobrazić że gdzieś w alternatywnym świecie w którym trafiłby do naszej ekstraklasy, wciągnąłby całą ligę nosem.
@Kristof7: W Interze?
Jest Miranda i Skriniar jako podstawowi i na ławce piekielnie zdolny młody belg Zinho Vanheusden. Gdzieś tam głęboko w klubie siedzi Ranocchia ale on blisko odejścia jest, a i Murillo o krok od wypożyczenia. Do klubu ma dołączyć jeden może dwóch środkowych obrońców. Najczęściej wymieniani kandydaci na wzmocnienie środka obrony, to: 1. Matija Nastasić, 2. Paulo Diaz, 3. German Pezzella
@Michellaga: Miranda to doświadczony gość, Skrinar chyba drugi sezon w lidze. Młody i zdolny to Ranocchia kiedyś był. Murillo chyba do VCF ma iść także bardzo słabo wygląda środek obrony w klubie z Mediolanu.
Jest Miranda i Skriniar jako podstawowi i na ławce piekielnie zdolny młody belg Zinho Vanheusden.


@Michellaga: @Kristof7:
Vanheusden to przecież chłopak, którego całe doświadczenie w dorosłej piłce zamyka się w 'trzy razy usiadłem na ławce rezerwowych w maju'. A ławka rezerwowych we Włoszech jest dłuższa niż w innych krajach. Jego nie ma sensu rozpatrywać jako potencjalnego rezerwowego.
Skriniar to też 22-latek, który ma w nogach jeden sezon w prawdziwej piłce
@venomik: Na pewno będzie jeszcze jeden nowy środkowy obrońca. Dużo mówi się, że Spall od czasu do czasu będzie chciał grać trójką z tyłu, więc bardzo prawdopodobne, że będzie jednak dwóch nowych. Sabatini ma dobrą rękę do stoperów, w Romie znikąd wyciągał takich jak Marquinhos, Manolas, Rudiger czy Fazio.