Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czym jest zakochanie faceta? Wielki pociąg fizyczny i co jeszcze? Bo jestem pewna, że takie jedem spełnia puntky dużego pociągu fizycznego i mówi tez że bardzo mnie lubi - ale nie wiem czy jest zakochany czy tylko chce po....ać przedstawia tez inne obajwy, ale chce zebyście mi napisali co rózni zakochanie od czystego pociągu bez zakochania #zwiazki #logikarozowychpaksow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
  • Odpowiedz
pociąg fizyczny


@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś mi się zdarzyło to całe "zakochanie" i fizyczność jest w tym na drugim planie. jak na moje to chce #!$%@?ć ale nie jestem królem Salomonem co zjadł wszystkie rozumy i mozliwe że nie mam racji.
  • Odpowiedz
TrzeźwaLoszka: Zdarzyło mi się raz być zakochanym, myśli się tylko o tej "jedynej", każda inna dziewczyna przestaje się liczyć. Seks nie jest najważniejszy, chcesz po prostu być przy tej osobie.
Szczerze, wolałbym dostać sraczki niż się znowu zakochać.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po wzroku można poznać, jeśli masz wrażenie, że wygląda jakby chciał cię zjeść, to pewnie czyste pożądanie. Jeśli patrzy bardziej z czułością, to możliwe, że jest tam też jakieś uczucie.

Po tym jak bardzo próbuje cię zaciągnąć do łóżka. Zakochany facet lubi też się przytulać, rozmawiać, trzymać za rękę i takie tam. Ale niestety czasami nawet jak jest zakochany to i tak próbuje się od razu przespać, a z drugiej
  • Odpowiedz