Wpis z mikrobloga

Miałem badanie moczu przed rozpoczęciem pracy, wykazało mi, że brałem extasy, mógłby mi ktoś wytłumaczyć skąd taki #!$%@? wynik się u mnie wziął, skoro nigdy w życiu nie brałem żadnych narkotyków? Wysłali moją próbkę na szczegółowe badania do jakiegoś laboratorium... A ja siedzę jak na szpilkach aż do poniedziałku
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pracbaza #narkotyki #narkotykinigdyspoko ##!$%@? #praca
  • 10
  • Odpowiedz
@Buraczany:
Witam Pana, nie jestem ekspertem, ale jeśli Pan nigdy nie brał, to być może doszło do pomyłki w badaniu, bierze Pan jakieś leki? Może leki zafałszowały wyniki
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
  • Odpowiedz
@liqui6: jedyne z tabletek lub leków jakie brałem to dzień wcześniej Rennie na zgagę, a tak to nic nie biorę
@Radeg90: ile takie coś w moczu się może utrzymywać? W sensie kiedy to musiałem zażyć żeby na takim badaniu coś wyskoczyło?
@skyfire: ja nawet na imprezy nie chodzę... Nikt nie miałby nawet okazji do czegoś takiego
@DonislawDev: nie biorę leków, żadnych... Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Buraczany: Niedomaganie lub zapalenie wątroby też może podobno zaświecić światełko. Próbowałem dokopać się na angielskich stronkach co tak właściwie jest badane podczas tych testów, bo niektóre testy są coś ala jakbyś badał czy piłeś wczoraj alkohol patrząc czy masz kaca - wiesz o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Tezluar: Tak tak, rozumiem. Szukałem też więcej informacji na ten temat na stronach, ale nic mi się nie udało odnaleźć. Jedyne co mi pozostaje to czekać do poniedziałku na oficjalne wyniki...
  • Odpowiedz