Wpis z mikrobloga

@Nezukine Mi się podobają na kimś. Sama się zastanawiam nad czymś małym na początek ale obawiam się, że po jakimś czasie mi się znudzi albo że nie będzie mi pasował.
@Nezukine: wykop w formie. Generalnie rób sobie tatuaż gdzie czujesz, że będzie odpowiedni. Raczej dość nieodpowiedzialne (jeśli liczysz na jakąś sensowną pracę - kwestie kulturowe) będzie tatuowanie szyi czy twarzy w mocno widocznych miejscach, dodatkowo są pewnie miejsca, które mogą od razu kształtować negatywny, również ukształtowany kulturowo wizerunek - na przykład tribale na lędźwiach. No i jeszcze z kwestii fizycznych - tatuaże na brzuchu najczęściej ulegają zniekształceniom. Ja lubię u dziewczyn
  • 0
@PiccoloColo Nie muszę robić ankiety bo wiem, że nie zrobię póki co xD

@greg1dime Czysta ciekawość bo zimno w basenie i nie mam co robić to pytam xD

@ToJaZabilemMufase Wiem co powiedzą, ale czasem trafiają się spoko odpowiedzi c; To gdzie ich nie robić ze względu na pracę i inne rzeczy to wiem c;

@Shelly Prędzej spodobają Ci się za bardzo i będą kolejne xD
@Nezukine W takim razie ja nic o takich nie sądzę. Chyba, że mają na sobie jakieś wzory, które są po prostu obraźliwe dla otoczenia.
Europa wschodnia w tym Polska ciennogrodem stoją i inność nie jest powszechnie akceptowalna. Na szczęście powoli się to zmienia na lepsze, czyli "róbta co chceta". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam przebywając w środowisku ludzi, którzy są mocno wydziarani i poddani piercingowi przyznam, że zaczęło