Wpis z mikrobloga

Brakuje pazura, to mogę powiedzieć. Płyta nawiązuje do ...like Clockwork stylem i klimatem, ale nie ma tego brzmienia gitar. Tzn. jest typowo dla ich stylu gry, jest tempo i fantastyczny glos Josha, ale.... no nie wiem sam. Nic nie pamiętam z płyty poza tym utworem. Tutaj jeszcze w wersja akustyczna ale na albumie jakbyście podstawili normalne gitarki to nie ma różnicy, jest równie wciągająco. Troszkę się zawiodłem płytą, oczekiwałem chyba coś w stylu I sat by the oceans albo innych hitów z poprzedniego LP. Odczuwam wrażenie jakbym dostał dopracowane odrzuty z poprzedni sesji i zrobione na #!$%@?. Szkoda, wielka szkoda. Ta płyta mogła coś pokazać waznego w tym roku a jest duży niedosyt.

Josh Homme - Villains Of Circumstance Ale to utwór QOTSA

#muzyka #zimniokpoleca #qotsa #stonerrock
A.....h - Brakuje pazura, to mogę powiedzieć. Płyta nawiązuje do ...like Clockwork st...
  • 18
@Apollo_Vermouth: @Magnolia-Fan: nowa plyta jest swietna, zarzuty ze to ochlapy zrobione na #!$%@? (WTF?!) kompletnie bezzasadne. Cala masa swietnych motywow i motywikow #pdk, zastosowanie mroczny synthow rodem z filmow Johna Carpentera (intro do Feet Don't Fail Me urywa moszne, sam utwor to na pewno top 10 QotSA) i bardziej taneczne beaty to strzal w dziesiatke. Wspomniane Feet Don't Fail Me, Evil Has Landed (bardzo w stylu TCV) i Villains
@huntersky: ok, przesłuchałem jeszcze raz i masz rację, początek jest mocno carpenterowski. Ale czy urywa to? Nie mam bladego pojęcia, mnie nie rusza poza wspomnianym przeze mnie i Ciebie utworze Villains of Circumstances. ja nie oczekuję powtórki z rozgrywki. Chłopaki maja swoje lata, muzyka jak ich spojrzenie na nią się zmieniło. Ja jestem zawsze za ewolucją artystów i tego by szukali nowych własnych brzmień ale to totalnie do mnie nie trafiło.
@Apollo_Vermouth: Proponuje nam wszystkim przesłuchać album raz jeszcze i w dobrej jakości.
The Evil Has Landed w wersji YT przewyższa doznaniami wersję z wycieku o kilka poziomów.

Z każdym kolejnym odsłuchaniem podoba mi się coraz bardziej. Standardowe kłinsy, zatem.
@Tooth: o, dokladnie, o tym zrobilem przed chwila wpis i szukalem, czy ktos ma podobne odczucia. Nie wiem jak po tym smieciu co wyciekl o brzmieniu sie niektorzy wypowiadaja, przeciez to dzwiek jak z drugiego pokoju