Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jaki mieć teraz fajny telefon który nie irytuje. Do tej pory miałem Lumie 735 póki nie upadla i sobie głupiego ryja rozwaliła. Podobał mi sie Windows Phone bardzo. Layout, działanie, no wszystko. Brakowało tych aplikacji ale do przeżycia. Potem dostałem służbowego Samsunga J3 z dualsimem to chwilowo korzystałem. Ale jaki ten samsung a konkretnie Android jest #!$%@?. Cały czas milion aplikacji googla działa w tle, transfer pakietu danych leciał mi znacznie szybciej niż Na Lumii. Pisanie czegokolwiek na androidzie to tez dramat bo ten słownik cały czas zamienia słowa, trzeba poprawiać, tu tez lepszy byl Windows gdzie wszystko bylo idealnie skrojone. Cały czas google kazali mi dodawać zdjęcia gdzie jestem, wkurzal mnie ten stalking. I jestem teraz w kropce bo chccialem sobie kupić jakaś uzywke Lumii ale windows powoli wygasza ten system, a firny tez przestają wspierać aplikacje. Jest jakiś telefon bądź wersja androida ktora tak nie irytuje? Srajfona nie kupie bo po pierwsze nie jestem homosiem a i cebul nie ma za dużo a i iOS jests trochę upośledzony. Mirko pomusz #telefon #smartfony #android #lumia #bojowkaandroid #bojowkawindowsphone #bojowkaios
  • 32
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: Wielu ajfonowców nawet nie wie, że jest iphone 7+, który ma pojemniejszą baterię niż standardowa wersja i myślą, że ktoś mówiąc o "iphone słabo trzyma" ma na myśli zwykłą wersję z baterią od zegarka i jakiegoś kolosa Androidowego z baterią 4k mAh
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: mam Lumię 650, ale to gówno w porównaniu z 925. Żona obecnie ma Xiaomi Redmi Note 4 i sam nad nim myślałem, dopóki nie usłyszałem jakości rozmów i nie napisałem 1 smsa. Jak tak dalej pójdzie, to kupię zwykły telefon i jakiś tablet, bo nie wytrzymię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@fervi: aaa, czyli zwykły iP7+.
Zabrzmiałeś jakby chodziło o dwie różne wersje iP7+.
No i z resztą jakby nie patrzeć to nie tylko bateria jest większa, ale też całe urządzenie
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: Nie no jasne, nikt zegarka bez paska nie będzie porównywać do Note 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy czegoś tam.

Chociaż Samsung czasami wydawał powiększone baterie do smartfonów (ew. nieoficjalnie takie modyfikacje powstawały)
  • Odpowiedz
@thestabilizator: ja używam go normalnie, słucham muzyki + endomondo jak jadę do pracy i z pracy, w pracy robię nim sporo zdjęć, po powrocie z pracy praktycznie używam go bez przerwy. Ciągle włączone WiFi (poza domem działa na LTE), bluetooth i inne takie. Teraz mam półtorej godziny używania na włączonym ekranie, 5,5 w gotowości i jest 85%.
  • Odpowiedz