Wpis z mikrobloga

@panna_aparatka: Nie są tragiczne, wiem. Ale chodzi mi raczej o to, że dziewczyny dążą do zrobienia sobie takich brwi. Wyglądają tak, jakby ktoś pojechał po jej brwiach jednośladem. :P
  • Odpowiedz
@Akayari to zależy od typu urody, brunetce z mocną aurą takie coś na pewno nie zaszkodzi. Tylko że duża część Polek to zgaszone lata i nie pasują zbytnio tak mocne brwi i mocny-ciemny makijaż oczu, gdyż trochę kreujemy się na Kim K. zamiast podkreślać urodę i atuty.
  • Odpowiedz
@Akayari: Ja mam wrażenie, że teraz wszystkie laski wyglądają tak samo przez te brwi. Każda namalowany taki sam łuk, grubość i długość. Co wy jakieś szablony na to kupujecie? Ja rozumiem trochę podkreślić, przyciemnić, ale nie k---a malować taki szajs. Totalnie kojarzy mi się to z pustakami. Pozdrawiam wszystkie naturalne różowe paski, z normalnymi brwiami i ustami.
  • Odpowiedz
@Akayari: mi takie brwi kojarzą się z dziewczynami w wieku od 14 do 20 lat. Takie co jeszcze nie wiedzą co do nich pasuje to robią sobie na twarzy to co mają wszyscy. Poźniej w tramwajach banda klonów xd
  • Odpowiedz
@Akayari: ale co Cię w sumie interesuje, jak inne się malują, wyglądają, co ze sobą robią? Bo tekst „Czy wy jesteście normalne z tymi brwiami” jest nie na miejscu. Krytyka krytyką, każdemu coś innego się podoba, ale obrażanie bo ktoś chce mieć takie brwi lub komuś się one podobają? Słabo xD

I jeśli Twoim zdaniem takie brwi są brzydkie, to nie komentując tego, zmniejszasz sobie konkurencję ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
To wygląda jak u klałna xD. Laski sobie domalowują drugą twarz. Rozumiem, że jest ciśnienie i gonitwa za trendami z insta, ale no k---a proszę was. Jak Selena Gomez (czy kto tam jest na topie) sobie domaluje g---o na ryju to też sobie domalujecie?.

Załączam relatywny z przed 1,5 dekady kiedy modne były samoopalacze. Tak samo się będą śmiali za jakiś czas z tych brwi.
ZasilaczKomputerowy - To wygląda jak u klałna xD. Laski sobie domalowują drugą twarz....

źródło: comment_Iy4phaNktXRrKLlDJyiRRE4Hx0EJHlE4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz