Wpis z mikrobloga

Planuję kupić na premierę #fifa18 oraz #nba2k18 na #ps4 i mam pytanie do obeznanych w temacie ( ͡º ͜ʖ͡º) Można już śmiało zamawiać preordery, czy zazwyczaj są jakieś obniżki cen np. na tydzień przed premierą, albo tydzień po premierze, żeby nakręcić sprzedaż i klasycznie wydymać preorderowców? ( )
#nba2k #fifa
  • 14
@J__D: to mój zakamuflowany apel do świata i ea, że na okładce powinien być Pan Piłkarz Polak rl9 ( ͡º ͜ʖ͡º)


@appylan: dzięki, czyli biorę preorder. I takie samo pytanie, jak w przypadku fify - jaką edycję najlepiej brać? Jakby co, to nie grałem w to od 2k13, a tam pykałem tylko w mycareer i tutaj też głównie nakręcam się na ten tryb
@Pete1: za te coinsy podbija się statystyki gracza, czy tylko kupuje jakieś ciuchy itp.?
@bub20: co Ty gadasz, za 150 na ps4 było? To poczekam na premierę.
@kucyk: to prawda, nie sprecyzowałem, że chodzi o pudełko. Nad preorderem się zastanawiam, bo po premierze mogą podnieść cenę, albo mogą nie dowieźć do sklepu itp, nie wiem, nie znam się XD dopiero kupiłem ps4
@PaulGauka: staty, ale tez właśnie tatuaże, ciuchy, elementy wystroju własnej hali. Coinsy zarabiasz grając mecze w dowolnym trybie, jaki jest dostępny w NBA 2K, wiec nie trzeba ich kupować za realna gotówkę, ale gdybys chciał, to lepiej właśnie już po premierze kupić vc za $, niż płacić więcej za edycje specjalna - w edycji legend dostajesz 100 tys vc (a także spoko rzeczy do trybu myteam), ale kosztuje ona 400 zł.