Wpis z mikrobloga

Tak czytam te wpisy z tagów #przegryw #tfwnogf itd i każdy tam narzeka że nie ma dziewczyny/kolegów, że tak bardzo chcieli by robić z nimi to i tamto; no ogólnie jedne wielkie żale...
Ja się pytam, czemu #!$%@? nie możecie się skupić na sobie potem na innych?
Zająć się nauką, pracą, pasją, doskonaleniem siebie, iść na siłownię, zarobić pieniądze na to byście wyglądali jak ludzie a nie tylko widzę wpisy typu:
"MUJ RYJ JEST #!$%@? KRZYWY TAKIE 0/10 CO ZROBIC BY LOSZKI NA MNIE LECIALY?"
"JESTEM PRZEGRYWEM, NIGDY NIE RUCHAŁEM CZY TO NORMALNE?"
"OGÓLNIE TO NIC SIĘ NIE STARAM BY BYŁO LEPIEJ I WOGOLE SIE IZOLUJE OD WSZYSTKICH, CZEMU NIE MAM PRZYJACIUŁ????"

Jak chcecie by ktoś się o was starał skoro sami macie #!$%@? na wszystko i nie chcecie się doskonalić? #!$%@? takie życie, to już nie jest dom gdzie mamusia przynosi jedzenie do łóżka całując w czułko. Tu trzeba jakoś działać.
Jesteś słaby i wyglądasz jak patyk/kula do kręgli? Idź na siłkę
Nie masz pieniędzy? Idź do pracy
Masz słabą pracę? Zmień ją
Nie możesz zmienić? Dokształć się i szukaj lepszej
Masz problemy na tle psychicznym? Idź do psychiatry/psychoterapeuty
Nie masz przyjaciół a chcesz się wygadać? Idź do w/w albo psychologa na NFZ który mimo wszystko wysłucha i pogada
Masz słaby outfit? Zobacz co jest modne wśród osób w twoim wieku a podobne ubrania możesz kupować za bezcen

Zacznijcie się starać a będzie wam dane... poświęć trochę czasu na siebie by inni poświęcili czas na ciebie.
Jakiś problem? Pytanie? Spoczko, zapraszam do dyskusji



Możecie wołać innych przegrywów, może ich jakoś się przekona
  • 34
@murzynekkk: Cel życia tych ludzi to potrzymać dziewczynę za rękę, złapać za jej pierś, ewentualnie zaruchać.

Są już tak odurzeni swoimi żalami, że nie pojmują tego, że są zdesperowani i to jest clue, które odpycha kobiety.
@Brother_Max

mozna zrobic to wszystko i dalej nie miec znajomych (patrzac po wpisach nikt nie traktuje psychologa/psychiatry jako znajomego) a co za tym idzie dziewczyny

Tez byłem w takiej sytuacji ale zauważyłem że dalej nic nie robiłem tylko dalej czekałem na cud...

@alh3

no tak damy lasce gotowy produkt: koleś wypakowany z dobrą pracą itd a sama jedynie co będzie nam mogła zaoferować to dupe


A ty co możesz dać? Nic? Zawsze