Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o 16 rozpoczęła się sprzedaż drugiej puli tokenów presearch. W ciągu 3 godzin sprzedało się prawie 50% tokenów
Czym jest presearch? Zdecentralizowana, otwarta wyszukiwarka. W dodatku za korzystanie z niej będzie się dostawało tokeny, które będzie można wymienić na inne kryptowaluty lub wykupić reklamę w wyszukiwarce albo po prostu je sprzedać.Więcej informacji na stronie presearch.io. Pisałem już o tym projekcie tutaj i tutaj. W między czasie do zespołu presearch dołączyło kilka osób m.in:

Rich Skrenta - twórca silnika wyszukiwana Blekko
Addison Cameron-Huff - prawnik pracujący przy start-upach. Pracował z założycielami Ethereum
Trey Grainger - Jeden z szefów technicznych w Lucidworks.

Dla posiadaczy tokenów będzie udostępniona wersja beta serwisu we wrześniu.

Jeśli ktoś chciałby zakupić to zapraszam na stronę presearch.io. W razie problemów mogę pomóc z zakupem.

Pamiętaj, że są to twoje pieniądze i zawszę jest ryzyko, że możesz wszystko stracić. Sam kupiłem tokeny w poprzedniej puli.

#kryptowaluty #presearch #ethereum #bitcoin
m.....e - Dzisiaj o 16 rozpoczęła się sprzedaż drugiej puli tokenów presearch. W ciąg...
  • 13
@mrblue: ja mam wszystko juz wladowane w inne coiny wiec tylko mialem to co mi sie zostalo na portfelu. niemniej, bede czekal. moze kiedys za rok albo pol roku wyciagne te 10 dolcow
@Tokra: Na razie tokeny będziesz miał na portalu presearch. Po zakończeniu sprzedaży tokenów, zostaną przelane na podany przez ciebie portfel. Polecam myetherwallet.com

@Lygrys bez obaw. Jeśli widzisz ilość tokenów w PSTs Pending Payment Confirmation to znaczy, że są dla Ciebie zarezerwowane. Jeśli twoje btc nie dojdą w ogóle to tokeny przejdą do puli.