Wpis z mikrobloga

Zagrajmy w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie będzie to zwykła gra, będą to #glupiewykopowezabawy a dokładniej rzecz biorąc coś co nazwałem #mikrolotto (chciałem #mirkolotto ale już 8 osób obserwuje więc był chyba do czegoś użyty, mam nadzieję że to nie była taka sama gra :D )

Ale o so chosi? A no już mówię, każdy kto chcę się bawić plusuje wpis i dodaje w komentarzu liczbę od 1 do 49 w sobotę o godzinie 12 (lub coś koło tego) wybieram 6 najczęściej powtarzających się liczb i puszczam kupon lotto z tymi liczbami (wrzucę zdjęcie z kuponem).

Jak coś wygramy to kasiurę dzielę pomiędzy wszystkich którzy zaproponowali jakąś liczbę i zaplusowali wpis.
Jedna uwaga, jeśli po podzieleniu wygranej przez ilość uczestników wyjdzie mniej niż 5zł na głowę to całość przekazuje na jakąś instytucję charytatywną czy coś takiego, bo nie będzie mi się chciało robić X przelewów na 5zł lub mniej.
Jeśli by się okazało że nie uzbierało się 6 różnych liczb to resztę dolosuje.

Pozwolę sobie dać pierwszą liczbę: 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle, jak komuś gra się nie podoba to zapraszam do dalszego przewijania mirko i życzę miłego dnia :)

#zabawy #lotto #gownowpis
  • 35
  • Odpowiedz
@WutkaBXL: trochę o tym nie pomyślałem szczerze mówiąc :/ Orientujesz się w którym momencie staje się to nie legalne? Teraz (nie jest to gra losowa czy coś więc raczej nie powinno być) czy w momencie jak by padła jakaś wygrana i chciałbym rozesłać pieniądze (może wystarczy wtedy opłacić jakieś podatki?)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: przy zakupie na kwotę 20 zł z bonusu nie płacisz prowizji. Prowizję tylko przy głównych wygranych.
Tylko czekać na lotto przez internet, bo mają niedługo wprowadzić.
@Harold: 2 zakłady mogą być i jest to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji.
Jest nas mało, ale za to więcej do podziału w przypadku wygranej.
  • Odpowiedz