Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie idę w tym roku na studia, postanowiłem ze przeznaczę rok na prace, podróże i szukanie nowych inspiracji, właśnie zaczynam prawo jazdy na tira.
Nie dostałem się na publiczne studia (trochę nie przyłożyłem się do matury + akurat w tym roku było oblężenie kierunków, które mnie interesowały).
Zreszta, zwątpiłem w ich sens gdy zobaczyłem jak pewna uczelnia wysłała mi plaintextem w mailu permanentne hasło i login, jak dla mnie to niewyobrażalne w dobie 21 wieku.
Dobra do rzeczy - Chciałbym iść na Akademie Leona Kozminskiego, od dziecka miałem w głowie podstawy ekonomii (pochodzę z takiej rodziny, zarówno od strony matki jak i od ojca maja firmy i dosyć spore majątki) od dziecka także mam jakąś umiejetność zarabiania pieniędzy praktycznie nic nie robiąc (nie, nie handluje m-------a)
Problem jest taki, ze moi rodzice nie maja firmy, owszem, było by mnie stać na opłacenie studiów i utrzymanie się, ale powiedzmy wprost - nie jestem typowym bananem, i nie wiem czy to dobry pomysł żebym tam studiował, chociaż tak jak zaznaczyłem - mam trochę do tego dryg, a zarazem mnie to interesuje. Jak myślicie, warto spróbować?
#studia #pytanie #jakzyc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób sobie prawo jazdy na autokary jak chcesz pozwiedzać - na tirach będziesz oglądać autostrady oraz magazyny i fabryki, a na autokarach będziesz również jeździł w rejony turystyczne oraz poznasz masę różnych ludzi. Chyba że chodzi bardziej o kasę to wtedy faktycznie tiry mają przewagę.
  • Odpowiedz