Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw czy jednak Danka nie popadnie w obłęd i szaleństwo przez potęgę jaką ma za sprawą smoków. WIdać że rajcuje ją palenie i władza (ciągle o tym klękaniu i że tron jej się należy). A po zwiastunie nast. odcinka widać że już jest okrutna "klęknijcie albo was spalę" - super wybór. Tyrion też już chyba zaczyna dostrzegać że to wcale nie słodka dziewuszka pełna ideałów tylko babka co ściągnęła 100 000 dzikusów (ciekawe jak się zintegrują z resztą cywilizowanego królestwa... Westeros to twierdze, katedry i sztuka a Dothraki to ziomkowie co w swojej "stolicy" mieli chatę ze słomy i namioty) i upaja się władzą...
#got
  • 4
  • Odpowiedz
@sprzedam_nerke: A ja mam wrażenie, że Jon i Danka doskonale siebie uzupełniają: Jon będzie potrafił hamować Dankę, natomiast Danka wleje trochę ognia do ponurej osobowości Snowa.

I podejrzewam, że właśnie w tym celu twórcy od początku kreują Jona na takiego ponurego gbura, a Dankę na lekko nieobliczalną i napuszoną królową - żeby na koniec symbolicznie pokazać jak to połączenie lodu i ognia balansuje całość.

( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz