Wpis z mikrobloga

#gothic

Kiedy w G2 przestaje opłacać się ładować siłę z leveli i punktów umiejętności zacząć ją brać z innych źródeł? Póki co za siłę "płacę" 15 punktów - wiem, że jeżeli będę tak pakował ją do oporu i z innych źródeł skorzystam dopiero na końcu, to zoptymalizuję końcowy efekt, ale też namęczę się do tego czasu okrutnie, bo potwory coraz trudniejsze, a siła coraz "droższa".

Póki co mam 3 kamienne tabliczki z siłą (pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia), eliksir siły i kilka składników na 5-6 kolejnych. Język starożytnych znam na razie na pierwszych dwóch poziomach, przepisu na eliksir jeszcze nie znam, w perspektywie jeszcze mam kapliczki Innosa gdzie też mogę podnieść siłę o 1 - ale cały czas się wtrzymuję się.

Czy kiedy siła zacznie kosztować 20 PU to jest dobry moment aby uruchomić inne źródła?
  • 6
@haes82: zależy jak preferujesz grać, jeśli szukasz najprostszej ścieżki to 64-69 bazowej wystarczy żeby w 2 rozdziale na orków iść miejąc 160 siły. Każda wyższa wartość to więcej na koniec gry ale przydaje się to tylko do statystyk.
jeśli szukasz najprostszej ścieżki to 64-69 bazowej wystarczy żeby w 2 rozdziale na orków iść miejąc 160 siły


@Karatte: a jak z tego 64-69 bazowej dojść do 160? Kilka eliksirów i tabliczek nie pomoże, jakiegoś pasu czy amuletu dającego mega boosta do siły też nie widziałem - jak na moje to do bazowej siły nie idzie dorzucić więcej niż 30-40.