Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w byciu stulejarzem? Świadomość utraconych lat i nieuchronny dalszy upadek. Bo z własnych doświadczeń widze że jeśli byłeś pierdołą przez reszte życia to potem nie będziesz już normalny. Niewielu się udaje ale to zwykle wypadowa kompleksów a nie szczerego #wygryw robią za niewolników by mieć troche kasy i stosują zasade "postaw a zastaw się". reszta tak jak jest gnębiona w okresie edukacji, potem słaba tyra, czasem partnerka z odzysku i robią się typowe janusze pawlacze. Mi troche udało się wyjść z samotności ale i tak jestem lata świetlne za normalnymi ludźmi ponieważ to doświadczenia najbardziej nas kształtują.
Nie dane mi było zasmakować szalonych lat młodzieńczych, fajnych przypałów w gimnazjum, nastoletnich miłości, imprez, wypadów nad jezioro, sylwestrów w gronie przyjaciół i zabawy do białego rana, spotykania się z kumplami i koleżankami co noc. Przyszło to później i w mniejszym natężeniu przez co jestem o pare lat "opóźniony" co do moich rówieśników. I nie, jeśli przez większośc życia byłeś pierdołą to nagle nie zmienisz się będziesz takim @wyjde_z_przegrywu który nawet nie miał szans na normalny seks.
#przegryw #stulejacontent #gorzkiezale
  • 5