Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy
Nie wiem czy JE Radosław Sikorski wiedział o tym że jest nagrywany, ale widzę że nieustannie od trzech lat amerykańscy kelnerzy rękami Wprost czy TVP Info pracują co jakiś czas na jego konto - jak zwykle znakomite analizy i po prostu celne spostrzeżenia najlepszego polskiego ministra spraw zagranicznych XXI wieku
Otter - #polityka #neuropa #4konserwy
Nie wiem czy JE Radosław Sikorski wiedział o t...

źródło: comment_ddA9RYnzS8zYolv7us6sroxqSY0gxNHU.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t amerykańscy kelnerzy


@Otter: Raz amerykańscy, innym razem rosyjscy. A jeszcze za innym razem "nieudacznicy" z PiS-u ich nagrali. To co to za wielcy mężowie stanu co to ich nieudacznicy załatwili?
  • Odpowiedz
@asterrr: Z szacunku do Pana Radosława mogłeś sobie darować dwa pierwsze nazwiska

Raz amerykańscy, innym razem rosyjscy. A jeszcze za innym razem "nieudacznicy" z PiS-u ich nagrali


@Thorkill: o czym ty do mnie rozmawiasz
  • Odpowiedz
Skoro jesteś takim fanem amerykańskiej laski sikorskiej


@Nivele: Teraz po dojściu do władzy PiSu i sprawdzaniu się tej przepowiedni co do joty, włącznie z postępującym konfliktowaniem się z Rosją i Niemcami, jestem jeszcze większym fanem tej wypowiedzi

jakie n-------i lubi przyćpać
  • Odpowiedz
@przemek6085: prawybory były przed katastrofą smoleńską, po 10 kwietnia mielibyśmy marszałka Komorowskiego pełniącego funkcję prezydenta i Sikorskiego kandydata na prezydenta wybranego w wewnętrznych prawyborach, ale nim jeszcze polską sceną polityczną wstrząsnęła śmierć 96 osób, mogłoby być ciekawie, bo wówczas Komorowski mógłby tak łatwo nie odpuścić.
  • Odpowiedz
@Otter: czy możesz podać jakiś link z podsumowaniem jego działalności czy wymienić jakieś główne sukcesy/zalety.
W sumie to było by dobre w dyskusji nad stanem obecnej władzy , osobiście nie znam tej postaci zbyt dobrze ale widzę że jest często przytaczana za wzór .
  • Odpowiedz
@Mirkozord: Nie widziałem żadnego fajnego podsumowania/listy sukcesów i porażek, można poczytać np. o powstaniu i działalności Partnerstwa Wschodniego, negocjacjach na Ukrainie przed i w trakcie Majdanu/negocjacjach obecnego budżetu UE/negocjacjach tarczy antyrakietowej (gdzie zdaje się rolę grał też min. Waszczykowski), szczytu NATO w 2014 i przydzieleniu wówczas następnego szczytu Warszawie, o spotkaniach V4 (i np. nieudanym sprzeciwie wobec NordStream - drugiemu paktowi Ribbentrop-Mołotow jak powiedział kiedyś jeszcze w PiSie Sikorski -
  • Odpowiedz
@Otter: On powiedział "zrobiliśmy laskę amerykaną" czyli to on im zrobił pałe bo on był ministrem! Nie ma jak ktoś tak ocenia tak swoją politykę zagraniczną xD A po za tym to buc i ma ego w------e w kosmos. Bo jak nazwać kogoś kto pierwsze co robi po zobaczeniu ofiar zamachu to wyciągnięcie telefonu by to nagrać i latać po stacjach telewizyjnych xD
  • Odpowiedz
gdyby Sikorski został wybrany w prawyborych siedem lat temu to dziś nie rządziłby PiS, bo Duduś nie miałby z nim szans i nie pociągnąłby PiSu na fali ;|


@przemek6085: skoro nie wygral z komorem, to racze by nie wygral z dudusiem
  • Odpowiedz