Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik donejtów na cel to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która donejty na tych #!$%@?ów rafonixów wysyłała to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje ŻYCIE PRYWATNE, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 1 czy 2 tysięcy złoty, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć rafon. Medusa was tak nie wyruchała, jak wyrucha was rafon, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Daniela Magicala zbezczeszczono, że ten człowiek ma wybite szyby, że te youtubowe #!$%@?! powtarzam youtubowe #!$%@?! youtubowe #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po chwili uwielbiały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do "Na czasie". Będzie was Łoboda ruchał w dupę, będzie was Łoboda #!$%@? dymał tak, jak was Medusa nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? rafonix śmieć, zniszczy was. Boxdile, Baobaby, Łobody, telewizje republiki ( http://telewizjarepublika.pl/list-otwarty-do-premier-beaty-szydo-ws-niebezpieczenstw-zwiazanych-z-transmisjami-na-zywo-na-youtube,51301.html ) będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Youtubowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać już na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Podgórza i będę się z was #!$%@? polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? youtubowe oglądali. Nie mnie, nie Gohe, tylko #!$%@?ńców oglądali. To właśnie jest ta #!$%@? Polska. Przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym youtubie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście wspomagali mnie donejtami, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka widzów, dzisiaj to jest 5 tysięcy osób, może 20. (-MAŁYSZ! Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen. -Dobrze Danielu...). Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? donejty za 3zł to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? na budowie, to wy #!$%@? Polacyrobacy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić dymów, remontów... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? nie wysyłały donejtów, nie wspomagały niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? Moderatorzy banujcie jak wyzywają! Ja mam SPRAWY PRYWATNE. #!$%@?, szkoda było siedzieć na dołku, szkoła było #!$%@? ujawniać Nowaka. Głupia polska, głupie polaczki #!$%@?, was do Auschwitz tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy. ~Dana w jubileuszowy tjusdej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 2