Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #pytanie #pomocy
Mirki, chciałabym spełnić swoje marzenie z dzieciństwa.
Kojarzycie takie sale zabaw z basenami z piłek, rurami, linami, zjeżdżalniami, drabinkami…? Gdy byłam mała nigdy nie miałam okazji się bawić na takim a zawsze chciałam. Ogólnie byłam chorowitym dzieciakiem i gdy byłam mała nie było okazji a potem już nie chciano mnie wpuścić… Mam teraz 22 lata i ciągle nie daje mi spokoju jak to by było się pobawić w takim miejscu, bardzo, bardzo, bardzo bym chciała ale zawsze nawet gdy się przełamuje i pytam mówią mi ze wpuszczają tylko dzieci. ;_;
Czy ktoś z was zna taką salę na którą wpuszczają dorosłe osoby? Mieszkam w Krakowie ale dla tego marzenia jestem w stanie pojechać do dowolnego miasta na terenie #malopolska, #slask, ogólnie w promieniu do kilkudziesięciu, stu kilometrów. Może ktoś z was zna takie miejsce w #krakow #katowice #tarnow #gliwice gdziekolwiek…?
Pomożecie mi, proszę?
  • 22
@Axoi: Byłam kiedyś opiekunką na urodzinach w hulakula i jak jeden dzieciak zgubił telefon to pozwolono mi wejść i go poszukać, ale jeśli się nie mylę to osoby dorosłe mają zakaz wstępu? Przyjdź z jakimś maluchem i zakradnij się z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie myśl, że będziesz się super bawić. Ja mam 176 cm i ledwo się przeciskałam przez te wszystkie tory przeszkód.
Albo...
@Vanilla_: Dz-dziękuję. :3

@Wredna_pomarancza: No tak średnio. Albo moi znajomy mają już nastoletnie dzieci albo odwrotnie – niemowlaki które są za małe. ;;

@NiebieskaAlpaka: Bywam, nawet całkiem często, ale to jednak… Nie to ale nadal świetne. Są w nich pianki i trampoliny ale nie ma tuneli i kulek i zjeżdżalni… Zwykle GuJump w Krakowie. :)

@Jeziorsquier: Kupię sama, jeśli będę mogla spełnić marzenie. Gdzie? @.@

@Agatk:
@Axoi: Wiesz... zawsze możesz poczekać 9 miesięcy i kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli masz kontakt z dziećmi, poszukaj pracy jako opiekunka. Mnóstwo ludzi szuka osób do zabrania/odebrania dziecka ze szkoły/przedszkola lub do opieki w ciągu dnia. Teraz szkoły nie ma, ale gwarantuję Ci, że jak znajdziesz właściwych rodziców i zaproponujesz wycieczkę do takiej sali zabaw to każdy będzie zadowolony. Przykro mi, że sugeruję takie wykorzystanie
@Axoi: No ja właśnie pracowałam w takiej bawialni, u mnie opiekunowie mogli wchodzić z dzieciakami. Szczerze mówiąc nigdy nikt nie chciał wejść, żeby spełnić marzenie tak jak Ty, ale raz mieliśmy parę, która robiła sesję ślubną i całkiem fajnie się bawili. Jak trafisz na spoko obsługę, to może pozwolą Ci wejść poza godzinami otwarcia, albo coś. :)
@Kynareth: abstrakcja? Kiedy ja byłam dzieckiem to telefon rzeczywiście wydawał się zbędny, ale w obecnych czasach połowa dzieciaków ma lepszy telefon niż ja. A jeśli wzięcie telefonu do miejsca gdzie można go łatwo zgubić uznajesz za głupi pomysł, nie znasz 1% potencjału głupich pomysłów dzieciaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)