Wpis z mikrobloga

Drogie Węgierki potrzebuję pilnej porady!
Zbliża się okrągła rocznica urodzin mojej mame. Zawsze kupowałam jej kosmetyki do pielęgnacji (Sephora/Douglas/Yves Rocher) bo naprawdę lubi takiego typu rzeczy.
No i potrzebuję porady ekspertek. Które z tych sklepów (i ich marek do pielęgnacji) polecacie najbardziej (mame nie potrafi się zdecydować, które jej najbardziej pasowały)?
Ewentualnie zastanawiam się nad jakąś fajniejszą paletą cieni do powiek (na tym się zupełnie nie znam). Wiem tylko tyle, że mame nie lubi błyszczących cieni, ma zielone oczy, miedziane włosy i nie lubi szalonych połączeń. Zastanawiam się nad paletką Smoky od Zoevy.
Proszę o pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mirabelkopomusz #kosmetyki #pokazkosmetyczke
  • 10
  • Odpowiedz
@tiinta: Co do paletek - sprawdź również Too Faced. Natomiast w kwestii pielęgnacji zależy li tylko od tego, jakie marki lubi Twoja Mama i jakich dokładnie kosmetyków pielęgnacyjnych potrzebuje. Clarins (z Douglasa) jest w sumie niezłą marką, maseczki Glamglow (Sephora) są b. polecane, ale może też sprawdź Kiehl's (niedostępny w Douglasie i Sephorze) oraz Phenome?
  • Odpowiedz
@tiinta Jeśli myślisz o palecie to najpopularniejsze są te marki Anastasia, Urban Decay, The Balm, Zoeva, Kat von D, Too faced, Morphe (ogromny wybór odcieni). Wszystko zależy jaki budżet i jakie kolory lubi. Fajnym pomysłem jest skomponowanie własnej w Inglocie :) Jeśli lubi pielęgnacyjne rzeczy to bardzo zachwalany jest kamień peelingujący oraz gąbka Konjac, ale to bardziej jako dodatek.
  • Odpowiedz
@piglet: Ok, sprawdzę! Właśnie nie wiem jakie lubi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podpytywałam ją ostatnio, które najlepiej jej się używało z tych co do tej pory ode mnie dostała/ który sklep wypadł najlepiej to powiedziała, że wszystkie spoko i nie wie xD #typowyrozowypasek

@PrytaFatalna: Dziękuję :) a Ty któreś z tych masz? Komponowanie nie jest złe, ale boję się sama :D
Budżet to jakieś 100-150 myślę.
  • Odpowiedz
@tiinta Mamy w domu Naked 3 z Urban Decay, Sweet peach z Too faced i siostra ma jedną z The Balm. Tak to jest jak są 4 kobiety w domu xD Wszystkie są świetnej jakości, warte wydanych pieniędzy. Nie umiem zrobić rankingu bo są porównywalne. Inglot trochę słabsza pigmentacja i trwałość, ale też warto. Kieruj się kolorami :D Obczaj jakie Twoja mama najbardziej lubi i czy ma ciepłą czy chłodną urodę. Ja
  • Odpowiedz
@tiinta Co do palety to może pójdź do Inglota i poproś o pomoc w wyborze indywidualnej paletki, powiedz to co tu, wtedy będziesz mieć same matowe i pasujące do zielonych oczu.
Yves Rocher ma naprawdę dobre kosmetyki do pielęgnacji.
  • Odpowiedz
@tiinta Too faced chockolate bar albo semi sweet, Smashbox phottomatte popatrz na te paletki. Ja osobiście kocham i UD3 i UD2 ale jeśli mama się nie czuje w takiej kolorystyce to nie warto. Zoeva jest również bardzo fajna . Ew. The Balm.
Jakościowo wszystkie te palety są na prawdę dobre i jestem bardzo zadowolona z ich posiadania (podobnie jak moja mama, która je cały czas pożycza). Tylko ważne aby się czuć w
  • Odpowiedz
@tiinta: mam podobny typ urody jak Twoja mama i z czystym strumieniem moge polecić Zoeva smokey. Cienie są świetne, trzymają długo i mieszczą się w budżecie:)
  • Odpowiedz