Wpis z mikrobloga

@KrzepkiRadek koleś w pewnym sklepie zachwalał mi te 4K, że za chwile już tylko te będą się liczyć, a fullHD pójdzie w odstawkę. Nie wiem czy potrzebuję większy, mam blisko z kanapy do TV, myślę że nawet 43 cale nie byłyby złe. Polecasz coś, co myślisz o Samsungach?
@ajag: Mirku mam ten tv, kupiłem w październiku ubiegłego roku(2800PLN). Sprawdzałem te 4K i jest świetne, fakt jest mało materiałów na 4K ale granie w takiej rozdzielczości jest rewelacyjne i ta płynność. Minusem są ustawienia, które nie zawsze znajdziesz tak od razu. Testowałem łączenie scren mirror z Samsung Note3 i raz działa, a raz nie. Ogólnie jestem zadowolony ʕʔ
@Bondar no ja potrzebuję TV raczej tylko do oglądania, nie do grania. Zastanawiam się czy jest jakaś widoczna różnica w oglądaniu zwykłych kanałów na takim telewizorze, a na fullHD. Bo jeżeli mam płacić więcej za coś, co nie będzie robić żadnej różnicy, to może lepiej przycebulić i wziać nawet coś trochę tańszego fullHD.
@ajag: To już twoja decyzja. Ten model sam z siebie jest udany, plus to, że to Panasonic. Kwestia jest też tego jakiej wielkości chcesz TV. Kanały i tak przeważnie lecą w FullHD. Nie śpiesz się z kupnem, poczytaj opinie, zapytaj się sprzedawcy co sądzi o rynku TV. Kumpel który jest przedstawicielem Sony polecił mi Panasonica a Samsungi odradzał.
@ajag: 4K (które wygląda obłędnie) w tej chwili to tylko na streamach typu netflix, grach albo filmach które sobie sam ściągniesz z neta. Do zwykłej tv jeszcze długo długo starczy full hd