Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, mam problem z moim komputerem. Od prawie miesiąca, komputer potrafi się sam restartować w losowych momentach, czy to jak gram, czy w trybie awaryjnym, a nawet przed uruchomieniem. Sprawdzałem temperatury programem HWMonitor, bez obciążenia: karta graficzna 35C, procesor ok.60C, więc źle to nie wygląda.

Specyfikacja:
Płyta główna: MSI 760GM-P33
Procesor: AMD Phenom II X4 840
Karta graficzna: Nvidia GeForce 1050 Ti
Zasilacz: CoolerMaster RS-300-ACAB-B1 700W

Nie mam pojęcia, co mam zrobić, nie mam niestety zapasowego zasilacza, by coś poradzić.

#pcmasterrace #pc #pcproblem
  • 26
  • Odpowiedz
@glukonard: A problem od niedawna? Jeżeli nie musisz to naprawde polecałbym zacząć od pasty. w moim przypadku to zdziałało cuda. To są różnice 10 zł raptem więc tak o której wspomina kolega @fishery jest jak najbardziej odpowiednia. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jak nie ma jej w okolicy to nawet tanszy zamiennik jest lepszy dla sprzetu niz to co sie dzieje teraz:). Najpierw pasta zeby bez sensu w biosie
  • Odpowiedz
@fishery: A więc tak, wymieniłem pastę, temp startowa zmieniła się na w przedziałach 45-50C, lecz jednak restarty nie ustąpiły, a dzieją się nawet, kiedy zostawię sobie kompa bez odpalania żadnego programu
  • Odpowiedz