@AbuchatSport:

Sportowy Raport Dnia - 4.08

1. Lech Poznań pożegnał się wczoraj z pucharami. Kolejorz po dramatycznym spotkaniu zremisował z holenderskim FC Utrecht 2:2. Obie bramki dla Kolejorza zdobył C.Gytkjaer. Lechici pomimo dobrej gry i prawie pełnego stadionu zagra w Europie najszybciej za rok.

2. Ten sam los co piłkarze z Poznania podzielili również gracze Arki Gdynia, który do 93 minuty spotkania byli w 4 rundzie el. LE, jednak wtedy bramkę na 2-1 dla Midtyjlland zdobył A.Sorloth, tym samym grzebiąc marzenia zespołu z Gdyni na awans

3. Transfer stulecia stał się faktem. Brazylijczyk Neymar został dzisiaj zaprezentowany jako nowy gracz PSG. Pod stadionem witały go tłumy oszalałych kibiców klubu, którzy opanowali dzisiaj stolicę Francji

4. Dylan Teuns z grupy BMC wygrał Tour de Pologne. Wyprzedził w klasyfikacji generalnej o 2 sekundy Rafała Majkę. Polak był dzisiaj 3 na mecie. Ostatni etap wygrał Wout Poels, który z kolei w generalce do zwycięzcy stracił jedynie 3 sekundy. Minimalne różnice ♂️

5. Na początek 4 kolejki ekstraklasy Piast Gliwice zremisował 1-1 ze Śląskiem Wrocław. Gola dla Gliwiczan zdobył P.Dziczek, dla Śląska M. Robak. W 86 minucie rzut karny zmarnował K.Vassiljev ⚽

6. Holger Badstuber został nowym zawodnikiem VfB Stuttgart. Zawodnik podpisał umowę z ekipą z Mercedes Benz Areny, gdyż dobiegł do końca jego kontrakt z Bayernem Monachium

#abuchatsport codzienna moc sportowych informacji. Zapraszamy do obserwowania i dyskusji! :D

#lechpoznan #arkagdynia #neymar #psg #transfery #slask #slaskwroclaw #bayernmonachium #piast #kolarstwo #tourdepologne #ligaeuropy #ekstraklasa #pilkanozna