Wpis z mikrobloga

Mireczki z #czestochowa i znający miasto pomóżcie!

W związku z tym, że w tym pięknym mieście rozpoczął się mój obecny związek, wracamy tam co roku z moim różowym. W trakcie obchodów rocznicy w ciągu najbliższych 2 tygodni planuję oświadczyny. Niestety miejsce pierwszego pocałunku to patolska ławeczka nieopodal restauracji gdzie byliśmy razem na weselu, więc to miejsce nie wchodzi w grę mimo sentymentu który oboje . Czy jest jakieś miejce które możecie polecić na ten krok? Chodzi mi raczej o jakiś uroczy zaułek - Jasna Góra nie wchodzi w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robię to po raz pierwszy, więc będę wdzięczny za wszystkie porady jak tego nie #!$%@?ć :)

#kiciochpyta #zwiazki
  • 9
@Singularity00: Wygląda naprawdę zacnie. Najpierw oświadczyny, a później kosa pod żebro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mikuss: Dziękuję! Wygląda naprawdę zachęcająco. Polecasz którąś z knajpek konkretnie? Byłbyś w stanie powiedzieć coś więcej o Parku 3-go Maja nieopodal?
@wysuszony: Rozpoznaję pobliski kościół/katedrę, bo kiedyś spacerowaliśmy w okolicy. Obawiam się, jednak że to nie to, ale dziękuję za zaangażowanie :)
@abused: aż sie wzruszyłam bo mi sie "moje" oświadczyny przypomniały () tez Częstochowa ale nie romantyczne miejsce tylko studencki pokój xD ja bym polecała aleje (mi osobiście strasznie sie podobają), park przy jasnej górze tez bardzo ładny albo promenada niemena. Powodzenia Mirku! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°