Wpis z mikrobloga

Dobra, w związku z tym że widzę komentarze od zawistnych buraków odnośnie mojej zajebistości, macie napawajcie swe oczy tym unikalnym widokiem bo sami byście tego nigdy nie zobaczyli.
Do wszystkich pajaców którzy chcieli się dostać na lekarski:
Wiecie czemu się wam nie udało? Bo nie było dla was miejsc. Bo ja wam je zajmuje, BO MOGĘ!!!!!! Z kolejki na dwa uniwersytety na które nie pójdę skreślą mnie dopiero w październiku (bo sam nie zgłoszę rezygnacji). To sobie poczekacie w kolejce, czyli tam gdzie wasze miejsce lamusy.



#chwalesie #studbaza #matura.
TamTenPolak - Dobra, w związku z tym że widzę komentarze od zawistnych buraków odnośn...

źródło: comment_xLBdlZYg9ugNgXlpTq1ptd0pS6bInW0L.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Sydica: Ja dokument złożyłem wszędzie i właśnie po tym dostaje się potwierdzenie przyjęcia, wcześniej jest się "zakwalifikowanym do przyjęcia" to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TamTenPolak: Ale tu wiesz że później we październiku też przyjmują jeszcze w pierwszym tygodniu? Więc nikomu nie odbierz miejsca tylko przez takich buraków jak Ty niektóre osoby trwają w niepewności do samego końca. Zresztą anatomia nie takich cwaniaków co myślą że wygrali życie utemperowała
  • Odpowiedz