Wpis z mikrobloga

@AlabamaMama: Dodaj jeszcze dla 90% świetnych piłkarzy

6) Zaczyna Łazić po klubach i chlać bo odbija mu szajba od fejmu i nadmiaru kasy

7) Wywalają go z klubu potem z kolejnego i z kolejnego

8) Piłkarz zaczyna się stylizować na Ewe Farne
  • Odpowiedz
Kto w ogóle kupuje biografię piłkarzy.

@AlabamaMama: są ciekawe, jeśli postać nieszablonowa.

To co mnie bardziej rozwala to wydawanie biografii w wieku 25 lat, gdy nawet nie jest się w połowie swojej kariery piłkarskiej, nie mówiąc już o życiu. Cóż tam sensownego może się znaleźć? Co interesującego o takim człowieku można powiedzieć?
  • Odpowiedz
@AlabamaMama: ja, kupiłem biografię Nedveda, Buffona, Pirlo, ADP i Ruuda Gullita, żadnej z tych lektur nie żałuję. Sporo ciekawostek z szatni z wielkich imprez, opowieści o innych grajkach czy w przypadku Gullita analizy samej gry :)
  • Odpowiedz
@AlabamaMama: Ja kupuje i wciągam jak nic innego. Tylko najlepsze są polskie bo dużo tam jest o chlaniu, balowaniu i prawda o trenerach. Polecam taką autobiografie kałużnego, dla mnie na jeden raz. Jak się czymś pasjonujesz to cię wszystko w tej tematyce interesuje, tak już jest.
  • Odpowiedz
@AlabamaMama: Hehe, w punkt. Jest jeszcze drugi typ biografii, czyli to, co napisałeś + "och ile to ja się napiłem w życiu wódy, ach jaki jestem niepokorny i kontrowersyjny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz