Wpis z mikrobloga

Help pls
Może jestem jakiś głupi czy coś, bo nie umiem wysłać paczki inpost allegro paczkomatem. Wszystko wypełniłem na ich stronce, opłaciłem etykietę, wydrukowałem ją, nakleiłem na paczkę no i teraz zaczyna się problem.
Podchodzę pod ten cud techniki, piękny nowoczesny paczkomat i wciskam "Nadam paczkę". No piękna maszyna prosi mnie o magiczny kod lub numer przesyłki. Jedyny kod jaki mam na etykiecie to "Kod nadania w Paczkomacie", jednak to chyba mało magiczny kod, bo po wpisaniu go w rubryczce magiczny kod wyskakuje, że jest nieprawidłowy. No dobra nie poddaję się i wciskam "Podam numer przesyłki", po czym metalowy potwór prosi mnie o wpisanie kodu lub zeskanowanie z etykietki. Skanuję wszystko ładnie, wciskam "Dalej", a tu wyskakuje, że nieprawidłowy. No jak to nieprawidłowy jak sam go zeskanował i zgadza się z tym długim numerem napisanym pod kodem kreskowym... Poddałem się i wróciłem do domu.
Wie ktoś może co robię źle i jest w stanie mi pomóc?
#paczkomaty #inpost
  • 5
@Anq91 tak też robiłem, jednak wyskakiwało po skanowaniu, że zły numer
@Akuku69 nadawałem w dobrym paczkomacie, sygnatura paczkomatu z ekranu zgadzała się z etykietą
Poszedłem do paczkomatu jeszcze raz i tym razem kompletnie umarł, kompletnie nic nie było na ekranie.
Napisałem do inpostu na facebooku, zmienili mi nadawczy paczkomat i w innym nadałem normalnie w 13 sekund i tam po zeskanowaniu od razu zadziałało.
Nie mniej jednak dzięki za próby pomocy