Wpis z mikrobloga

SRS na start budować "normalnie" czy pod STR z tym dziwnym hełmem The Baron? Podobno mocny, ale nie wiem czy na start bez chaosów opłaca się iść pod STR.
P.S. Czy da się jakoś łatwo przejść z buildu pod SRS na zombie, czy raczej robić nową postać, bo za dużo respeców?
#pathofexile
  • 21
  • Odpowiedz
@Bridu: W piątek to ja wątpię, że ktoś to będzie chciał sprzedać xd. Dlatego się też zastanawiam czy nie iść w normalnego SRS pod inta itd. a potem się zmienić, tylko czy się wyrobie z respecami. Jeszcze frost bladesy mnie zainteresowały jako build na start
  • Odpowiedz
@Bridu: Ale pakować str bez tego hełmu mija się trochę z celem, a nie wiem ile ten hełm będzie kosztował i czy przy ewentualnym pakowaniu punktów w int itp. zamiast w STR, to czy będzie się opłacało respecować pod siłe.
  • Odpowiedz
@Bridu: Czyli mówisz, zeby iść tak jak w buildzie, pod STR nawet bez hełmu? I w sumie ile ten hełm może kosztować tak po kilku dniach - tygodniu?
  • Odpowiedz
@marv0oo: na początku poradzisz sobie bez Barona - tylko zdobądź jakiś hełm +1. Baron w piątek/sobotę patrząc po zainteresowaniu nim może kosztować nawet 20-30c. Na 2-week race kosztował drugiego dnia 10c.
  • Odpowiedz