Wpis z mikrobloga

Mecz meczem, zawalony ostatni gol w Astanie rozpieprzyl marzenia o Lige Mistrzow.
Bledy Magiery, troche brak bylo gry w tepo tylko to koronkowe rozgrywanie przed polem karnym i chyba 1 strzal z dystansu.

Ale to co #!$%@? niektorzy tutaj #!$%@? to jest poprostu totalne dno. Zamiast kibicowac zespolom, wszystkim z Polski to plujecie jadem. Tak, mam bol dupy ze zyje w kraju gdzie #!$%@? Polak Polakowi wilkiem kiedy kazda druzyna robi nam punkty w rankingu zebysmy byli lepsi w pilce klubowej jako calosc.

Jestescie #!$%@? bydlem ktore zasluguje na zawsze byc przywiazanym do tych swoich piwnic. Zyciowe zera.

#legia #mecz #pilkanozna
  • 8
Zamiast kibicowac zespolom, wszystkim z Polski to plujecie jadem.


@pamietajomelanzu: tak nie jest tylko w Polsce. Aczkolwiek ja sam mam podobne podejscie, dla mnie Europejskie Puchary to czysta sytuacja win-win dlatego je tak uwielbiam. Jak wrog przegra to zajebiscie, ale jak wygra to w sumie jeszcze lepiej.
@pamietajomelanzu: zadnej, czysta satysfakcja, bol dupy kibicow ktorzy zlorzeczą mojej Legii. Z wymiernych korzysci to brak zbogacania sie rywala, ale pieniadze i tak sa tak niewielkie ze raczej nie ma to znaczenia.

A gdy wygra to zajebiscie bo przede wszystkim im dluzej sie beda skupiac na pucharach tym dluzej beda slabiej grac w lidze. Druga rzecza jest mimo wszystko reprezentowanie polski na arenie miedzynarodowej, wzmacnianie rankingu i reputacji ligi. Nastepna rzecza
Ale to co #!$%@? niektorzy tutaj #!$%@? to jest poprostu totalne dno. Zamiast kibicowac zespolom, wszystkim z Polski to plujecie jadem. Tak, mam bol dupy ze zyje w kraju gdzie #!$%@? Polak Polakowi wilkiem kiedy kazda druzyna robi nam punkty w rankingu zebysmy byli lepsi w pilce klubowej jako calosc.


@pamietajomelanzu:

Wytłumacz mi, dlaczego miałbym kibicować drużynie, której szczerze nie znoszę? Podaj mi jeden racjonalny powód. Oczywiście, że kibicowałem Astanie i