Wpis z mikrobloga

po powrocie grubego:
-Kochani witam własnie wróciłem zaraz Wam opowiem co się działo a narazie pokaze co kupiłem,paczka czipsow masz malysz zjedz sobie do tego kupilem 4 piwa marki tatra i zupke chinska dla chlopakow zeby sie najedli,MAŁYSZ #!$%@? UWAŻAJ JAK CHODZISZ #!$%@? KABLE POURYWALES JA #!$%@? SYF TU JAK #!$%@? CO ROBILISCIE JAK MNIE NIE BYLO ZARAZ BEDZIECIE OUT,widzowie nowy cel 500 złotych i zeruje to zimne piwo dymy dymy dymy
po 2 minutach pierwszy donate "anon123:co z dzialka gruby ulancu,GO HA GO HA GOHA GOHA GOHA GOHA menelico za .3 zł"
-sluchajcie drodzy widzowie objezdzilem z radkiem caly torun znalazlem jedna dzialke ale byla za droga,zastanawiam sie nad inna ale dzwonil do mnie wujek siostry brata agnieszki stryja mąż i podsunął mi pomysł,że może sobie kupie campera i postawie go na dzialce,wiec nowy cel camper a działka narazie musi zaczekać bo nie mam campera a z resztą na ta chwile musze ogarnac tutaj dom mamie bo rodzina najwazniejsza wiadomo o 15 losujemy kawaleg wymiocin z wczorajszego wieczoru i wyslemy je jakiemus widzowi,a teraz taniec kurczaka dymy #!$%@? jakie dymy rupcie odszoty"
#danielmagical
  • 4
  • Odpowiedz
@Joker1990: Albo w sumie może kupię dom, to robimy cel na dom. Albo nie, chce coś innego, chce willę robimy cel. Albo w sumie #!$%@?ć was jak się nie podoba to #!$%@?ć, jestem roztrzęsiony, spadam do mojej willi się umyć i zostawiam jebiących podwładnych, a nuż wpadną 3 zł
  • Odpowiedz
@Linuksiarz1: mysle ze zwazylby sie po kilku dniach ,chociaz jest tak leniwy I nieudolny,ze pewnie nie potrafilby zawiazac petli,wczoraj po kilku donejtach ktore po nim jechaly mial juz lzy w oczach I bolal go zab
  • Odpowiedz