Wpis z mikrobloga

#lpg #audia4

Mirki gaz jaki planuję wstawić do audi a4 b5 1.6 rocznik 97, 74 kW przebieg 135 tyś (oryginał):

Sterownik: Stag4,
Wtryskiwacze: hana x4
Reduktor: Ac R01
Butla: 55l w kole
Zawór: przy wlewie paliwa

Robiąc rozeznanie rynkowe takie zestawienie powtarzało się najczęściej. Tu gdzie mieszkam (warm-maz) zaproponowano mi sterownik compact plus, wtryskiwacze herculesy (ponoć lepsze bo ulepszone w stosunku do hany tzn. poprawiono jakąś tam wadę tego wtryskiwacza). Reduktora nie pamiętam. Koszt 2800. Jakoś nie jestem przekonany do takiego zestawu. Co myślicie?
  • 8
Ehh a pytanie było co myślisz o moim przebiegu czy o instalację lpg?


@ryjek201: Nie napisałem, że nie wierzę w przebieg. Po prostu byłem zdumiony. Chociaż z drugiej strony... Mój teściu w aucie z 2007 ma przebieg w okolicy 70kkm.

Nie rozumiem Twojej agresywnej postawy, ale korzystając z Twojej podpowiedzi sugeruję następującą odpowiedź:
a) Jestem sfrustrowanym przegrywem, który wszędzie widzi atak na siebie.
@StrucelRTFSC:

Prosiłem o niezbaczanie z tematu a Ty dalej swoje jak kałem o ścianę. Mylisz chłopie sarkazm i ironię z agresją a swoje odczucia przenosisz na innych. Był kiedyś taki syndrom, który to się leczy...anyway z głupkami nie dyskutuje. Masz wątpliwość patrz wyżej.

Zgłaszam jako Trola.
@ryjek201: Dopilnuj, aby butla została poprawnie zamontowana, a nie do jazdy na wstecznym. Reduktor okej, ewentualnie niewiele taniej można założyć sharka 1200. Zamiast han założył bym barracudy pojedyncze na trójnikach. Sterownik wziąłbym lpgtech lub stag- są popularne, dużo osób to robi. Osobiście kładłem sobie sam tech one i jest bardzo zadowolony :)