Wpis z mikrobloga

Na początek zaznaczę, że zdaje sobię sprawę, że Małysz sam sobie jest winny tej sytuacji
Że jest popychadłem na własnym życzeniem, który sprzedał swoją godność za | 3zł

Ale to jak zachowuje się Daniel to naprawdę #!$%@? i człowiek traci wiarę w ludzkość
I to nie trzeba nawet go obserwować miesiącami tylko wystarczy jeden dzień

Radek po remoncie, wspomina, że zjadłby kiełbasę. Co robi Grubas? Gotuje tylko dla siebie i Jacy
Resztę ma totalnie w dupie co będą jeść a przecież przygotować dodatkowe kiełbasy to nieduży wyczyn
Później zamawia jakieś żarcie dla "pomagierów" po hejtach od wykopu i donejtorów

Do Małysza odzywa się tekstami "Małysz ma ostatnią szansę"
Pytam, ostatnią szansę na co?
Seba przez dwa tygodnie znęcał się nad Małyszem, jak zobaczył, że wyrabia sobie coraz lepszą pozycję to zaczął pod nim ryć i puścił w obieg oszczerstwa, w tym m.in. że chciał okraść Urzędniczą.
Pytanie brzmi: Dlaczego dopiero teraz Seba o tym mówi? Normalny człowiek od razu widzi, że Seba kłamie
Ale nie Daniel. Grubas oczywiście mówi, że to trochę dziwne ale no...bardzo możliwe.
Na początku nawet nie chciał Małysza na streamach. Po hejtach z różnych stron oraz myślach, że sam sobie na streamie nie poradzi zaprosił go ponownie na streama.

Żeby ten Małysz był jakimś pasożytem, żeby nie pomagał w remoncie, żeby nie gotował obiadów, żeby nie pilnował streama
Ale on wszystko powyższe ogarnia i naprawdę czasami po ludzku jest mi go żal mimo, że jak powtarzam SAM JEST SOBIE WINNY.

Oczywiście Daniel traktuje Małysza jak popychadło tak samo jak Seba. Nie wiem w ogóle jakim trzeba być człowiekiem żeby traktować tak człowieka, który widać, że szanuje cię mocno, pomaga ci i życzy ci jak najlepiej.

To w ogóle jest i tak jakaś cząstka tego co można opisać.

WSZYSTKO TO I TAK NA NIC BO NICZEGO NIE ZMIENI. JAK MÓWI KLASYK:

#danielmagical
Pobierz toporek1234 - Na początek zaznaczę, że zdaje sobię sprawę, że Małysz sam sobie jest w...
źródło: comment_6F7Q6slWmD1TJVJ6oHZwOpq0hCGIdzQh.jpg
  • 6
@toporek1234: Święte słowa, ale chyba jedynym sposobem zakonczenia tego byłoby masowe zaprzestanie oglądania streamów.Na to niestety raczej sie nie zanosi, bo hype na Daniela jest taki ze nawet akcja na wykopie niewiele da.