Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co robic, macie jakies rady jak przezyc 2 tygodnie do wizyty u psychiatry? Jestem w takim dole, co wieczor dostaje napadow jak pomysle o nastepnym dniu. Juz zblizam sie do momentu zeby sie zabic aby tylko ominalo mnie jutro #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
OP: @waciak: nie da rady, ostatnie 2 tyg spedzam tylko z ryjem w poduszce bo wstanie z lozka mnie przerasta, jem moze tez 1 kanapke na 2 dni bo nie daje rady wiecej w siebie wcisnac. Dzis juz osiagnalem najwieksze dno od dawna i nie wiem jak przezyc do jutra nawet

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli Twoja depresja jest "od-serotoninowa", zakup jak najszybciej ekstrakt z kurkuminy i #!$%@? garściami (albo kurkumę w bardzo dużych ilościach). Jeśli "od-dopaminowa", zakup jak najszybciej jakieś research chemicals, które działają na dopaminę i spożywaj je w niewielkich ilościach (nie wiem co Ci tutaj doradzić, może 4MMC). Jesli nie wiesz jakiego profilu jest Twoja depresja - stosuj obie metody jednocześnie.
Jeśli masz zaburzenia o charakterze paranoidalnym nie stosuj powyższych metod. Zgłoś
@mojoakajojo: Żadne research chemicals na depresję, po pierwsze jakościowo to gówno, a po drugie jak człowiek ma się leczyć stymulantem, to powinien mieć stabilne stężenie we krwi - każdy comedown dodatkowo ryje psychikę.
@szaksz743: Generalnie zgadzam się z tym co napisałeś, ale jak gość ma się targać na życie, to niech lepiej bierze 20mg 4MMC ( czy innego katynonu) co 6h, razem z kurkuminą. Po tym nie powinno być żadnego zejścia. Tak czy inaczej - moje porady stosują się do sytuacji gdy OP ma mega ciężko i do tego brak dostępu do psychiatry. Jeżeli ma szansę pójść chociażby na hispitalizację to lepiej tak właśnie