Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@? podsumujmy ten #!$%@? upał. Wady i zalety lata i zimy

LATO ZALETY:
-Ładnie odziane dupeczki.
-Sport na dworze/wodzie

LATO WADY:
-#!$%@? SKWAR
-dupa Ci się poci.
-Samochód to piekarnik.
-nie da się spać.
-Jest ciepło.
-#!$%@? KOMARY WSZEDZIE
-Słońce #!$%@?.
-Ludzie śmierdzą.
-Gorąco.
-Upał.

ZIMA ZALETY:
-Sport na stoku!
-Lepienie bałwana.
-Przyjemne wieczory przy filmie i kakałku.
-Juhu śnieżek.
-Łatwiej się wyspać.
-Rześkie poranki.
-Zabawa na śniegu.
-Sanki.
-Wszelkie potrawy lepiej smakują.

ZIMA WADY:
-zimna droga spod prysznica do łóżka.
-skrobanie szyb w aucie.
-Ubierasz się 70 sekund dłużej niż w lato.

Dlatego ZIMA>gówno>LATO
Bezapelacyjnie.
#zima #poryroku ##!$%@?
WolfSky - Dobra #!$%@? podsumujmy ten #!$%@? upał. Wady i zalety lata i zimy

LATO ZA...

źródło: comment_COQwxlsEiH2c2ecYZhx2DnRezLd15kOn.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@KamDG: Jak jesteś plebejuszem albo skąpisz na prąd na klimę - każdy cywilizowany człowiek na ziemi bierze wtedy pilota, ustawia na 22c i ma spokój, podobnie w samochodzie ( )
  • Odpowiedz
W lato jest lepsze żarcie. Świeże owoce i warzywa. Dla mnie to wygrywa z tym upalem. #!$%@? banda krolewiczow płaczących bo się pocą xD
  • Odpowiedz
  • 1
@WolfSky mam klime w furze, mam klime w domu. Nie narzekam na spanie.
Latem auto nie cierpi od soli, można sobie śmigać od bardzo wczesnych godzin przy słońcu, kiedy reszta spi. Lato ma same plusy. zima to tylko breja, sól na ciuchach, pizgawica, ze broda zamarza, zbyt częste sytuacje, ze musze sie fura ratować spod swiatel, bo debile nie potrafia hamować/ maja lyse opony/ 100 letnie zimowki/ #!$%@? hamulce i chca
  • Odpowiedz
@WolfSky Ale musisz się zgodzić z tym, że Zima po Sylwestrze jest taka denna. Ja też najbardziej lubię Zimę, głównie dlatego, że łatwiej się OGRZAĆ niż OCHLODZIĆ. Zima jest lepsza ale no cusz cusz WĘGIEL DROGI, DREWNA NI MA, PIECA TRZA PILNOWAĆ. Plusa zostawiam na miejscu pozderki :D
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth: Spoko twoje zdanie jasne masz prawo a samym: lato #!$%@?, nie zmusisz słońca by magicznie zaczęło #!$%@?ć. Ale przedmówca ma pełną rację do tego dochodzą jeszcze względy zdrowotne, duża temperatura bardzo negatywnie wpływa na układ krążenia i obciąża serce o czym niedawno przekonał się mój kuzyn dostając zawału.......
  • Odpowiedz